Зірку "Таксі" Насері в окупованому Криму нагородили орденом за візит до СІЗО

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Самі Насері продовжує свій вояж півостровом.

Французький актор Самі Насері під час свого приїзду в окупований Крим встиг стати там почесним таксистом та отримати орден.

Так, зірка фільму "Таксі" за своє перебування у СІЗО для неповнолітніх у Сімферополі отримав орден благодійного альянсу "Миротворець", повідомляє видання gazeta.ru.

"Насері приділив спілкуванню в СІЗО півтори години часу. Він розповів, що треба пробувати інше життя, треба тягнутися до зірок, а не падати вниз, що у кожної людини в житті є шанс. Такі справи не залишаються без наслідків", - зазначив представник благодійного фонду.

Самі Насер
East News
Самі Насері

Нагадаємо, Самі Насері вже поповнив своїй імям базу сайту "Миротворець",  Віце-прем'єр В'ячеслав Кириленко зауважив, що його треба вести до списку небажаних для України діячів культури.

"Підтримувати анексію Криму - не поважати суверенітет України. Список небажаних для України діячів культури слід доповнити прізвищем Самі Насері", - написав він на своїй сторінці у Twitter.

Самі Насері

У 2015-му, до слова, француз стверджував, що не проти отримати російський паспорт.

Нині він стверджує: санкцій не боїться та розмірковує над поверненням на окупований півострів, але вже разом із родиною. Також Насері не проти зняти свій фільм на території Криму.

Залиште свій коментар

Вибір редакції