Зірку "Таксі" Насері в окупованому Криму нагородили орденом за візит до СІЗО

Самі Насері продовжує свій вояж півостровом.

Французький актор Самі Насері під час свого приїзду в окупований Крим встиг стати там почесним таксистом та отримати орден.

Так, зірка фільму "Таксі" за своє перебування у СІЗО для неповнолітніх у Сімферополі отримав орден благодійного альянсу "Миротворець", повідомляє видання gazeta.ru.

"Насері приділив спілкуванню в СІЗО півтори години часу. Він розповів, що треба пробувати інше життя, треба тягнутися до зірок, а не падати вниз, що у кожної людини в житті є шанс. Такі справи не залишаються без наслідків", - зазначив представник благодійного фонду.

Самі Насер
East News
Самі Насері

Нагадаємо, Самі Насері вже поповнив своїй імям базу сайту "Миротворець",  Віце-прем'єр В'ячеслав Кириленко зауважив, що його треба вести до списку небажаних для України діячів культури.

"Підтримувати анексію Криму - не поважати суверенітет України. Список небажаних для України діячів культури слід доповнити прізвищем Самі Насері", - написав він на своїй сторінці у Twitter.

Самі Насері

У 2015-му, до слова, француз стверджував, що не проти отримати російський паспорт.

Нині він стверджує: санкцій не боїться та розмірковує над поверненням на окупований півострів, але вже разом із родиною. Також Насері не проти зняти свій фільм на території Криму.

Залиште свій коментар