Зірку "В бій ідуть лише старі" звинуватили в сексуальних домаганнях до студенток

Зірку "В бій ідуть лише старі" звинуватили в сексуальних домаганнях до студенток

Володимир Талашко та Ірина Сапман / Фото: facebook.com/irynasampan

75-річного актора звинуватили студентки університету імені Карпенка-Карого.

Відомого радянського та українського актора Володимира Талашка звинуватили в сексуальних домаганнях.

Так, 75-річного актора звинуватили дві студентки університету імені Карпенка-Карого. Саме там зірка "В бій ідуть лише старі" працює викладачем. Про це написав на сторінці у Facebook сценарист Богдан Панкрухін. Чоловік зібрав історії дівчат, які нібито постраждали від дій Талашка. Каже, багато людей написали йому, що Володимир дозволяє собі домагатися не лише студенток, а й абітурієнток, які закінчили школу і прийшли вступати. Також сценарист додав, що актор робить це протягом 20 років і за однією і тією ж схемою.

За словами дівчат, зірка кіно запрошував їх до себе додому, пропонував випити, а потім "фотографував голими, заводив у спальню і схиляв до інтиму".

Володимир Талашко у фільмі "В бій ідуть одні старі" / Фото: kinoteatr.ru

Зокрема, Юлія Бірзул розповіла, що на момент зустрічі з Талашком їй було 15 років. Майбутня студентка приїхала до Києва, щоб підготуватися до творчого відбору. Талашко пообіцяв послухати і скорегувати її програму. У квартирі актора на вулиці Ярославів Вал він спершу попросив її  прийняти душ, а потім почав домагатися її під приводом фотосесії.

"Потім Талашко дістав фотоапарат І запропонував мене пофотографувати, сказав, що це його хобі, що він всіх фотографує. Я думаю: "ну, коли приїхала вже на акторський вступати, то потрібно і фотографуватись". Тут і почалося це: “А ось тут припустіть, тут зніміть”. Так він мене роздягнув по пояс, а потім почав до мене чіплятися. Я була просто шокована, не знала, що мені взагалі робити в цій ситуації, як все зупинити і втекти з цієї квартири. У Києві я була вперше, не розуміла, де я, мобільного телефона в мене не було, був лише квиток додому на вечір. За цими думками, я не зрозуміла, як ми опинилися в спальні, я вже лежала на ліжку, а він мене цілував. В той момент я згадала дівчину з нашого колективу, яка постійно вдавала, що непритомніє, привертаючи до себе увагу (так ми гадали). І ось в цій ситуації я теж неочікувано вдала, що знепритомніла. До того ж я це зробила двічі або тричі. Я типу приходила до тями щоб перевірити, що відбувається. Талашко дуже злякався.. Він одразу почав питати, що зі мною, чи я чимось хворію? Я відповіла, що останнім часом зі мною таке відбувається, почала на ходу щось вигадувати і він реально злякався", – розповіла дівчина.

Юлія додала, що Талашко все ж її відпустив, а вступати до університету вона передумала. Мамі дівчина не розповіла про те, що сталося.

Несколько месяцев назад в фейсбуке среди кино-театрального сообщества прогремела статья о пьесе “Быть Мастером”, которая...

Опубліковано Bohdan Irvin Неділя, 8 серпня 2021 р.

Також поділилася своєю історію зі сценаристом Вікторія Муштей. Поведінка актора, за її словами, була ідентичною – Володимир Талашко під приводом репетиції з дикції запросив 18-річну дівчину до себе додому, після чого почав фотографувати і чіплятися.

"Він сказав: "Ви сідайте, зараз почитаємо!". Пішов на кухню, приніс коньяк і закуску. Запропонував випити перед репетицією. Я від страху випила. Він розповідав про своє життя, про знімання. Через деякий час я попросила вже почитати байку. "Ми ж сюди за цим приїхали". Я стала перед столом, прочитала, він зробив якісь зауваження і сказав: "Тепер давайте подивимося, який вигляд ви маєте в кадрі. Я вас пофотографую на телефон". Далі почалася історія: "Ставайте, поверніться туди, ось тут спустіть з плеча, і з другого". Після цього він квімкнув диск з його піснями, і запропонував потанцювати. Він почав гладити мене руками, притискати до себе. Мені було неприємно. Але відстоювати свої кордони я тоді не вміла і стрес блокував якесь раціональне мислення. Він поліз цілуватися. Це стало останньою краплею. Я почала вириватися, сказала, що мені терміново потрібно їхати, скоро закривається гуртожиток. Він спробував заспокоїти, запропонував постелити в сусідній кімнаті, щоб я пізно не їхала. "Вранці можете поїхати. У мене студенти залишалися, ми репетируємо тут". Я сказала, що точно не залишуся, викликала таксі і швидко пішла", – розповіла вона.

Вікторія Муштей / Фото: instagram.com/mushtey

Вікторія додала, що тоді відчувала жахливий сором за те, що не зупинила того, що відбувається раніше. Студентка також не розповіла батькам про пережите та вважала, що "сама винна".

Після опублікованих зізнань, розповіла свою історію журналістка Ірина Сапман.

"Переді мною сидить народний артист України Володимир Талашко. Всі знають його за роллю у фільмі Бикова "В бой идут одни старики". Це був 2018 рік. Після цього інтерв'ю він запросить мене додому показати свої фотографії зі знімань "для інтерв'ю", нагороди, потім наллє якоїсь наливки і почне домагатися. За декілька хвилин я вилечу з його квартири, закрию рота і ніколи нікому про це не скажу. Ну я так думала", – написала вона.

Переді мною сидить народний артист України Володимир Талашко. Всі знають його за роллю у фільмі Бикова "В бой идут одни...

Опубліковано Іриною Сампан Неділя, 8 серпня 2021 р.

Нагадаємо, не так давно Оля Полякова розповіла про домагання вчителя в школі. Також артистка прокоментувала заяву Ані Лорак, яка після звинувачень Меладзе у харасменті, забрала свої слова назад.

Повʼязані теми:

Наступна публікація