Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Зірку "Величного століття" засудили майже на 17 років ув'язнення

Виконавця ролі Бехрам-паші затримали під час антинаркотичних операцій в провінції Стамбула.

Турецького відомого актора, зірку серіалу "Величне століття" Аднана Коча засудили до 16 років і 8 місяців ув'язнення.

Як повідомляє турецьке видання Cumhuriyet, він звинувачується в збройному опорі поліції, захопленні заручників, а також незаконному носінні вогнепальної зброї.

Затримання актора, який зіграв роль Бехрам-паші у "Величному столітті", його брата і ще трьох осіб відбулося під час антинаркотичних операцій в провінції Стамбула. Стверджується, що вони чинили опір, а потім взяли в заручники співробітників поліції, поранивши при цьому шістьох з них. Крім того, актор намагався знищити докази, що свідчать про те, що він вживав заборонені речовини.

Аднан Коч
instagram.com/adnankoc
Аднан Коч на зніманнях "Величного століиия"

Адвокат підсудних наполягав на тому, що інцидент стався через неправомірну поведінку посадових осіб. Він заявляв, що його клієнти вже отримали покарання, оскільки їх побили і у них були зламані руки, і наполягав на їхньому виправдання. Однак суд це не переконало.

Зрештою усі учасники події отримали терміни - від 4 до 17 років в'язниці.

Зауважимо 38-річний Аднан Коч також відомий роллю лікаря Кемаля у серіалі "Східні солодощі", спільного українсько-турецького виробництва.

Аднан Коч
instagram.com/adnankoc
Аднан Коч з партнеркою Євгенією Лозою на зніманнях "Східних солодощів"

Примітно те, що затримання Аднана та його спільників відбулося ще в березні 2018 року. Проте впродовж двох років, допоки тривав суд, актор грав в кіно і виступав з концертами. 

Актор має дружину та семирічного сина.

Залиште свій коментар

Вибір редакції