Зізнання в любові до України і видовищне шоу. Полякова "запалила" столичний Палац "Україна"

Зізнання в любові до України і видовищне шоу. Полякова "запалила" столичний Палац "Україна"

Співачка не шкодує, що відмовилась від виступів у РФ.

У столичному Палаці «Україна» 26 жовтня відгримів концерт Олі Полякової "На Біс", яка заінтригувала тизером до майбутнього кліпу з екс-партнером з "Танців з зірками".

Послухати улюблені хіти, подивитися на неймовірне шоу на сцені і просто потанцювати прийшли тисячі фанатів.

За останній рік це вже третій виступ співачки, яка відома своїми запальними хітами і найдовшими ногами на українській естраді, на найбільшій сцені України.

"Втретє у Палаці "Україна" така крута велика зала. Для цього мало збирати людей по всій Україні, давати концерти від  Ужгорода до Харкова, потрібно ще відмовитися від концертів від Москви до Хабаровська. Дехто це робить із задоволенням, тому що немає нічого кращого нашої української публіки. Люблю тебе, Україно", - зізналась вона.

Організатори концерту обіцяли найяскравішу подію цієї осені і своєї мети вони досягли. Сотні глядачів не змогли довго втриматися на сидіннях і кинулись до сцени танцювати. Спільне виконання хітів ще більше заводило, здавалось, не тільки публіку, але й Полякову з її командою.

A post shared by Оля Полякова (@polyakovamusic) on

Допис, поширений Оля Полякова (@polyakovamusic)

Під час аншлагу Супербілявка виконала найвідоміші свої хіти «Шлепки», «Первое лето без него», «О, Боже как больно» тощо. Зала підспівувала і під зовсім новий хіт – "Бывший". На концерті найбільше запалювали діти. Їх сюди організовано приводили мами. Деяким дарували квитки на концерт на дні народження. Тому між виступами Полякова пожартувала, що не залишиться на старість без "шматка хліба" , тому що за 20 років її прихильники виростуть і продовжать ходити на концерти співачки.

 

#супервечер#суперблондинка#оляполякова#концерт

Допис, поширений Makarova Uliana (@ulianadjumakarova)

Артистка багато жартувала і постійно спілкувалась із публікою. Особливо на тему своєї родини. Виявилось, що її діти і чоловік залишили фактично саму в Києві і полетіли відпочивати за кордон. Втім, без мами і дружини все пішло не так гладко, бо одна з доньок захворіла і наразі має високу температуру. Але цьому співачка не здивувалась і заявила, що так завжди стається, коли мами немає поруч. "Пожалілась" Оля і на бабусь, які балують внучок цукерками і кишеньковими грошима. Полякова завдяки своїм історіям із сімейного життя розкрила навіть кілька секретів. Назагал вона зізналась, що любить дітей, а особливо процес створення. «Кажуть, щоб вдало вийти заміж, потрібно стати співачкою. І ви знаєте, це правда", - розповіла Полякова.

"Дуже важко було готуватися. Всі бігали, всі щось робили, але коли почався концерт, всі пішли бухати до гримерки. Цікаво, чи вийде хтось на сцену мені допомогти?" - спитала Полякова і просила адміністраторів допомогти їй зі своїм вбранням.

До слова, послухати хіти Полякової прийшла й інша, не менш знаменита, білявка і екс-конкурентка Полякової на "Танцях з зірками" Камалія. Ба більше, супроводжували її на концерті Олі маленькі доньки Арабелла і Мірабелла.

Повʼязані теми:

Наступна публікація