Лобода і Кароль "покусалися" одна з одною

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Лобода і Кароль "покусалися" одна з одною

Лобода та Кароль стали непримиренними ворогами у боротьбі за юних вокалістів / прес-служба Лободи

Неприязнь співачок одна до одної виникла ще за часів їхньої роботи у мюзиклі "Екватор", коли вони ділили одну гримерку.

Співачки Тіна Кароль та Світлана Лобода виказали у "Світському житті" відкриту неприязнь одна до одної.

Так, зірки згадали, що за часів спільної роботи у мюзиклі "Екватор" вони вже мали сутички. Як згадує Кароль, Світлана, з якою вони ділили гримерку, звинуватила Тіну у крадіжці.

"Ми були у мюзиклі "Екватор" і ще тоді була від неї (Лободи – прим.ред.) така неприязнь. Вона мене, здається, звинуватила, що я у неї чи тіні вкрала, чи щось таке, хотіла просто бути сама у гримерці. Але продюсери мюзиклу сказали, що це дурня", - розповіла Кароль.

У свою чергу Лобода не залишилась у боргу і пригадала, що у колективі "Екватору" Тіна виконувала роль кляузниці.

"У нас було дуже багато конфліктів в колективі, тому що є такі люди, яких називають "наклепниками", які вносять розбрат в колектив. Ось Тіна тоді й була такою людиною", - поділилась Лобода.

Каталізатором агресивних стосунків стало шоу "Голос. Діти", де зірки мають змагатися одна з одною за юні таланти. Жодна з них не хоче уступати маленьких зірочок, тому на шоу точиться боротьба.

Так, Кароль розповіла, що не розуміє, як у "злої та агресивної" Лободи може "повертатись язик" говорити про діяльність Тіни кривдні речі, і вбачає в цьому лише "невихованість та жіночу тупість".

Тим часом Світлана Лобода не підтримує іміджу "білої та пухнастої", якого, на її думку, дотримується Кароль і вважає, що останній рік Тіну переслідують самі творчі невдачі - у музиці, кліпах і всьому іншому.

Тіна Кароль дорікає Лободі невихованістю та агресією

Тіна Кароль дорікає Лободі невихованістю та агресією

Світлана Лобода назвала Тіну Кароль "наклепницею"

Світлана Лобода назвала Тіну Кароль "наклепницею"
Наступна публікація