Злата Огневич перевозить батьків до Києва з окупованого Криму

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Злата Огневич перевозить батьків до Києва з окупованого Криму

Злата Огневич хоче перевезти батьків до столиці / Світське життя

Зірка зізналася, що її батькам вкрай важко перебувати в АРК.

Українська співачка та народний депутат Злата Огневич, яка змінила прізвище у паспорті, розповіла, що збирається перевозити батьків з окупованого Криму, йдеться у "Світському житті".

За словами Злати, вона днями спілкувалася з мамою, яка плакала їй в слухавку і розповідала, що у місті з нею практично ніхто не вітається, та й взагалі важко бути серед тих, хто не підтримує Україну, там, в Криму.

"Настрій не дуже гарний, особливо у мами, розмовляли вчора. Вона мені плакала у слухавку, тому що в місті з нею мало хто чомусь вітається, відвертаються при зустрічі і це дуже її ображає, тисне атмосфера. Чим вона заслужила таке ставлення? Тільки тому, що вона любить Україну і тим, що вона вважає Крим Україною. Я її заспокоювала. Але є і радісна новина: батьки продають нерухомість потрохи і є у Києві квартира. Тому будемо переїжджати, щоб мама більше в слухавку не плакала", - прокоментувала Огневич.

Нагадаємо, Злата Огневич побувала на фіналі конкурсу "Євробачення 2015" у Відні. Співачка привезла на конкурс український прапор та розповіла, хто з виконавців їй подобається.

Наступна публікація