Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Злата Огневич про свій перший день у Раді: поки я не зрозуміла, як це

Співачка вже готує свої законопроекти.

Українська співачка та нардеп Злата Огневич, яка отримала від шанувальника бронежилет у подарунок, поділилася враженнями від першого дня засідання у Верховній Раді, йдеться у "Світському житті".

За словами Огневич, вона поки не зрозуміла, як це – працювати у ВР, однак артистка вже працює над культурними питаннями і найближчим часом збирається подавати законопроекти.

"Поки що в повній мірі ми не почали працювати. Хочеться щоб це нарешті був парламент у класичному його розумінні, щоб це не було драматичним театром, як це було до подій, які сталися рік тому. Поки я не зрозуміла, як це, але в мене є задуми. Я вже працюю з командою стосовно культурних питань. Думаю, що вже найближчим часом будемо подавати законопроекти", - прокоментувала Огневич.

Вона також пояснила, чому прийшла у Раду з пишною зачіскою, на яку звернули увагу абсолютно всі.

"Так у мене була пишна зачіска, бо для мене це було свято. І все ж таки я почуваюся як артистка, навіть у сесійній залі. У цьому нема нічого поганого", - впевнена Злата.

Нагадаємо, Огневич у Раді займатиметься духовністю і відкриватиме нові таланти. Новообрана депутатка провела свій перший парламентський день.

ВідеоЗлата Огневич навіть у залі засідань почуває себе зіркою

Залиште свій коментар

=

Вибір редакції