Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Злата Огневич вперше розповіла, чим займатиметься разом із Ляшком у Раді

Артистка прокоментувала своє депутатство.

Українська співачка Злата Огневич, яка стала народним депутатом від партії Олега Ляшка, вперше заговорила про своє депутатство.

В інтерв'ю Каті Осадчій Злата зізналася, що робитиме у Верховній Раді. За словами зірки, вона не жалкує про свій вибір і збирається своїми вчинками та справами покращити ситуацію в культурі

" Зараз я розмірковую над трьома комітетами, у які я могла б увійти. І вже в залежності від цих комітетів будуть законопроекти. Звичайно, як людина культури, небайдужа, я прошу всі ваші побажання висловлювати, будемо разом будувати процвітаючу Україну", - сказала співачка.

Також вона розповіла, за яких обставин потрапила до радикальної партії Олега Ляшка

"Я брала участь в одному з концертів для бійців з АТО, а Олег Валерійович повертався з зони АТО, де допомагав бійцям. Він мене побачив на цьому концерті. У нас відбулася зустріч. Він сказав, що був вражений, що я не просто співачка, а тим, що я громадянин, ті слова, що я казала бійцям зі сцени. Він мені сказав: "Злато, ти поки просто подумай, хотіла би ти піти до моєї молодої команди, як людина культури, боротися за свою справу". Я відповіла, що подумаю, порадилася з командою. Після цього я прийшла на зустріч з Олегом Ляшко і сказала, що давайте спробуємо", - поділилася Огневич.

Вона наголосила, що з депутатством в жодному разі не стане приділяти менше уваги своїй творчості. Так, артистка пообіцяла невдовзі прем'єри нових пісень а також дует з переможцем "Євробачення" з Азербайджану Ельдаром Гасиновим.

Нагадаємо, Ляшко пояснив, чим відрізняється Злата Огневич від Таїсії Повалій. Лідер радикальної партії розповів, чим займатиметься співачка у парламенті.

Слідкуйте за нашими новинами у соцмережі vk.com/tsnglamur

Відео Катя Осадча полювала на світських персон у передвиборчих штабах політиків

Залиште свій коментар

Вибір редакції