Злата Огнєвіч дала концерт у Києві: виступ Ніни Матвієнко, декорації з Італії і танці на підлозі

Артистка відіграла свій перший сольний концерт у палаці "Україна".

Українська співачка Злата Огнєвіч, яка натякнула на нові романтичні стосунки, в четвер відіграла концерт у палаці "Україна".

Зірка виступила з масштабним шоу "Моя історія".

Зазначимо, що спеціально для концерту Злати були привезені декорації з Італії, над якими працювала компанія, яка співпрацювала з топовими світовими зірками.

Неординарні постановки від режисера Олени Коляденко і Freedom-ballet, оригінальна графіка, світлове рішення, ексклюзивні костюми балету створили масштабне шоу Злати Огнєвіч.

Для Огнєвіч це був перший сольний концерт у Палаці "Україна", - зірка готувалася до нього близько півроку.

Сцена і атмосфера протягом двогодинного концерту змінювалися кілька разів і переносили глядачів у абсолютно полярні стани - від бурхливої радості й захвату до глибокого смутку, коли зачіпаються найтонші струни душі. Злата не тільки співала, а й дивувала присутніх майстерністю танцю.

До речі, українська тематика у багатьох номерах шоу-програми і новий підхід до такого явища як вертеп, став справжньою несподіванкою для гостей концерту, адже Злата зуміла заново прочитати деякі моменти історії та культури України.

Також у концерті брали участь музиканти групи "Скрябін" і Євген Толочний, які презентували пісню "ВодаВогонь". Приємним сюрпризом для глядачів стала легенда сцени - Ніна Матвієнко.

Продюсером шоу в палаці "Україна" виступила Вікторія Некрасова, а Михайло Некрасов - незмінним композитором всіх хітів Злати Огнєвіч.

Шоу "Моя історія" з постановками від режисера Олени Коляденко артистка має намір показати всій Україні в своєму весняному турі країною.

Нагадаємо, Злата Огнєвіч пояснила, чому не відвідує батьків у Криму. Зірка представила своє бачення непростої ситуації через анексію півострова.

Повʼязані теми:

Наступна публікація