Злата Огнєвіч у величезному віночку знялася в соціальному відео

Зірка звернула увагу на проблеми сиріт.

Напередодні різдвяних свят українська співачка Злата Огнєвіч за допомогою соціального відео торкнулась проблеми покинутих дітей, позбавлених батьківської любові, турботи і ласки.

Сьогодні, коли в Україні святкують День святого Миколая, артистка заявила про старт власного великого соціального проекту "Берегиня", в рамках якого вона вже відвідала кілька дитячих будинків в різних куточках країни.

Злата планує продовжити радувати дітей, які потребують не тільки моральної, а й матеріальної підтримки.

Щоб максимально звернути увагу на проблеми дітей, які виховуються без батьків, і закликати дорослих змінювати світ на краще, Злата Огнєвіч представила відео "Пречистая Діва".

Головна тема цього ролика - велика мрія дитини про маму і тата. Артистка впевнена, що дорослі якраз і здатні творити чудеса для таких діток.

Використовуючи своє найсильніше знаряддя впливу - голос, Злата записала нову версію знаменитої української колядки "Пречистая Діва" в оточенні дітей, з якими їй пощастило познайомитися під час її візитів до дитячих будинків по Україні. Оператором і режисером цього відео є Назарій Глянцев.

"Щоразу, коли я приїжджаю до діток, серце до болю стискається від історій, які я чую. Мені так хочеться бути їм потрібною і корисною! Найбільше на світі вони мріють про батьків і дуже часто називають мене мамою... Я щаслива, що є люди, які разом зі мною тепер допомагатимуть цим дитячим будинкам. Повірте, дорослі здатні здійснювати справжні чудеса! Давайте разом подаруємо цим діткам частинку любові і турботи", - закликає Огнєвіч.

Співачка має намір разом із волонтерами та меценатами вирішувати потреби дитячих будинків по всій Україні і направляти матеріальну допомогу на ремонт приміщень, а також на закупівлю необхідних речей для гідного життя покоління, яке підростає.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Виховання дітей
Наступна публікація