Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Артистка завершила свій концертний тур виступом в місті Чернівці.

Як і обіцяла сама Злата Огневич, в кожному місті вона готувала особливий сюрприз для своїх шанувальників. Для концерту у Чернівцях співачка разом з учасників шоу "Голос країни-6" Олександром Лозівським представила своє прочитання відомої і улюбленої усіма пісні Тараса Петриненка "Україна".

З перших акордів чернівецькі глядачі зустріли оплесками знамениту пісню про нашу країну.

"Ми завершили наш концертний тур "Запали вогонь" в Чернівцях. У кожному з міст на мене чекали приємні враження. Чотирнадцять міст побачили мою концертну програму і я неймовірно рада, що виходячи із залів, люди були щасливі. Ми повинні дарувати хоч частинку щастя ближнього, відмінно, якщо у мене це виходить з допомогою моїх пісень", говорить Злата Огневич.

Нагадаємо, тур Злати Огневич почався з концерту в Києві ще в кінці березня, далі був Львів, де співачку своїм приїздом з Криму здивували батьки. Також у турі "Запали вогонь" Злата виступила у таких містах: Кривий Ріг, Миколаїв, Херсон, Трускавець, Сміла, Олександрія, Чернігів, Дніпропетровськ, Суми, Полтава, Кременчук і, звичайно, на завершення були Чернівці.

Варто відзначити, після успішного концертного туру Злата Огнєвіч в одному з інтерв'ю обмовилася, що буде готувати масштабний сольний концерт у столиці, який відбудеться вже в кінці осені.

Залиште свій коментар

Вибір редакції