Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
ЗМІ опублікували записку загиблої екс-подруги Джима Керрі зі звинуваченнями актора

Дівчина докоряла зірці через наркотики і венеричні хвороби.

Екс-дівчина голлівудського актора Джима Керрі Катріона Вайт в 2013 році, за два роки до самогубства, написала записку акторові, в якій звинуватила його в тому, що він долучив її до наркотиків і заразив хворобами.

Про це пише Daily Mail, в розпорядженні якої виявилося повідомлення.

Дівчина, за інформацією видання, написала повідомлення на своєму iPad 8 квітня 2013 року. Однак, невідомо, чи відправила вона його Керрі. Записку виявили адвокати її сім'ї.

"Я любила життя, була впевнена в собі, відчувала себе затишно і пишалася більшістю тих рішень, які я приймала. Ти познайомив мене з кокаїном, повіями, психічними проблемами і хворобами", - пише Уайт, звинувачуючи Керрі в тому, що він заразив її герпесом і папіломавірусом.

Дівчина написала, що Керрі кинув її після того, як знищив "все, що від неї залишилося".

Батьки загиблої запевняли всіх, що саме Керрі давав їй психотропні препарати, які підштовхнули її в подальшому до самогубства. Джим Керрі не став мовчати і подав відповідний позов до суду на сім'ю загиблої в 2016 році. За словами адвоката Керрі, мати Катріони зажадала в якості компенсації за загибель дочки купити їй будинок.

Нагадаємо, 28-річна візажистка Катрін Уайт покінчила з собою після розставання з актором. За попередніми даними, дівчина померла від передозування наркотиків. Тіло дівчини було знайдено в її будинку в Лос-Анджелесі. Під час прощальної церемонії актор ніс труну з тілом дівчини. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції