Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Знамениті француженки підтримали чоловіків у праві "домагатися" жінок

Близько 100 жінок написали відкритий колективний лист.

Француженки не лишилися осторонь секс-скандалу, який захлеснув Голлівуд.

Так, 100 жінок, враховуючи акторку Катрін Деньов і письменницю Катрін Мілле, написали відкритий колективний лист, який опублікувало видання Le Monde.

У ньому представниці прекрасної статі не засудили вчинки впливових чоловіків, натомість вони підтримали чоловіків і заявили, що тим і так нелегко на хвилі розмов про домагання.

Автори листа бачать в русі проти домагань ознаки пуританства і називають право чоловіків "чіплятися до жінок" невід'ємною частиною сексуальної свободи.

"Зґвалтування - це злочин. Але наполегливий або незграбний флірт не є порушенням, як галантність не представляє собою агресивний мачизм. У світлі справи Вайнштейна було залучена законна увага до проблеми сексуальних домагань. Це було необхідно. Однак ця свобода слова сьогодні призводить до протилежного: змушує нас говорити так, як треба, змушує мовчати незгодних. А тих, хто відмовляється підлаштуватися під ці вимоги, вважають зрадниками, підсобниками", - йдеться у листі.

Тим часом Катрін Деньов виданню Guardian сказала, що чоловіки й так були дуже швидко покарані.

"Чоловіки були покарані в найкоротші терміни, змушені були покинути свої робочі місця, хоча все, що вони робили - торкалися чийогось коліна або намагалися отримати поцілунок", - заявила Деньов.

За словами акторки, протест жінок проти насильства, якому вони піддаються, перетворився в "полювання на відьом".

Нагадаємо, що під час нещодавньої кінопремії "Золотий глобус" усі зірки в одному кольорі об'єдналися навколо проблеми насильства. Знаменитості прийшли на захід у чорних вбраннях.

Залиште свій коментар

Вибір редакції