Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Знаю його як чоловіка Дорофєєвої": Дантес кумедно відповів хейтерам

Артист ознайомився з недоброзичливцями у Мережі.

Український співак і шоумен, чоловік співачки Надії Дорофєєвої Володимир Дантес відповів на найбільш їдкі коментарі хейтерів у Мережі.

Артист взяв участь у рубриці "Зірка проти хейтерів" програми "Життя відомих людей" і ознайомився з дописами на його адресу від недоброзичливців. Так от, на коментар юзера про те, що вона знає його лише як чоловіка Наді Дорофєєвої, Дантес відповів так.

"У королеви Великої Британії Єлизавети II, у неї ж теж є чоловік. Він просто чоловік королеви. І знаєте що? Бути чоловіком королеви, по-моєму, це круто. Тому, якщо ви мене знаєте, як чоловіка Наді Дорофєєвої, то ви знаєте мене як чоловіка королеви", - сказав Володимир.

Відео "Бути чоловіком королеви — оце круто": Володимир Дантес відповідає на хейтерські коментарі

Володимир Дантес відсвяткував 30-річний ювілей, повернувся на сцену після тривалої перерви та вирішив дати рішучу відсіч своїм хейтерам — що відомий шоумен та чоловік Наді Дорофєєвої відповість критикам?   Повні випуски дивіться на 1+1 video

"Бути чоловіком королеви — оце круто": Володимир Дантес відповідає на хейтерські коментарі

Було й таке запитання від хейтерів: "Він точно натурал?". На це Дантес так відреагував:

"Буває таке в житті, що людина може кохати людину такої ж статі. Якщо вам цікаво, я натурал. Надя – дівчинка, я перевіряв багато разів. Поки мені подобається це. Я не загадуватиму наперед, у житті може статися що завгодно".

Нагадаємо, що місяць тому Володимир Дантес випустив емоційний кліп, у якому йому помстилися жінки.

Залиште свій коментар

Вибір редакції