Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Знімальна група проекту побувала у виправній колонії під Києвом.

У Києві тривають знімання другого сезону серіалу "Кварталу 95" "Слуга народу", і відбуваються вони часом у найнесподіваніших місцях.

Якщо у перший день Юрій Іванович Чуйко (Стас Боклан) був на лаві підсудних на резонансному судовому засіданні, то цього разу колишній прем'єр-міністр - вже ув'язнений у справжній колонії суворого режиму. Щоб картинка виглядала максимально правдоподібною, знімання вирішили проводити на території діючої Бучанської виправної колонії.

Дозвіл на проведення знімань на режимному об'єкті вимагає дотримання ряду обов'язкових формальностей, в тому числі і проходження ряду неухильних правил. При вході в колонію вся знімальна група проходила детальний інструктаж і огляд працівниками виправної установи.

Кожному учаснику знімального процесу видавали спеціальні яскраві жилети, в яких потрібно було перебувати весь час на території режимного об'єкту. Керівництво колонії створила всі умови, щоб робота над картиною проходила в комфортних і безпечних умовах.

"Ми вже не вперше тут знімаємо, - каже режисер "Слуги народу "Олексій Кирющенко. – У повнометражному фільмі також були сцени з Бучанської колонії. Оскільки сам я служив в армії і на гауптвахті два рази сидів, для мене тут нічого страшного і дивного не було".

Знімання серіалу "Слуга народу-2"_1
Студія "Квартал 95"
Режисер Олексій Кірющенко

Знімання першої сцени розгорталося в прогулянковому дворику біля лікарняного блоку, де ув'язнені виконували свої функціональні обов'язки. Вони здалеку спостерігали за знімальним процесом. А працівники колонії підходили до відомих акторів за автографом. Варто зазначити, що імениті українські зірки кіно не відмовляли своїм шанувальникам навіть у настільки нестандартному місці. Своєрідні рекорди за кількістю розданих автографів встановили Володимир Горянський та Станіслав Боклан.

За сценарієм, до ув'язненого колишнього глави Кабміну (Боклан) приїжджають найбільші олігархи країни (Володимир Горянський, Юрій Гребельник, Дмитро Оськін). Не завжди доля держави вирішується в високих кабінетах влади, іноді рішення приймаються і в таких ось тюремних кімнатах побачень. Сюди приїхали три найбагатших людини країни до четвертого багатющого "потерти про справи".

Знімання серіалу "Слуга народу-2"_4
Студія "Квартал 95"
Дмитро Оськін, Юрій Гребельник, Володимир Горянський

Серйозні хлопці вирішують питання, ведуть стратегічні переговори. Все це відбувається, природно, не за порожнім столом. За сюжетом героям влаштовують фуршет з вишуканими морепродуктами. Як ми дізналися, частина страв була замовлена в ресторані, а частина - була зроблена за допомогою желатину і білкових замінників. Можна тільки уявити здивування справжніх в'язнів, коли територією їхньої колонії походжав офіціант в білих рукавичках, а на столі красувалися різні делікатеси. Правда, за кілька годин устриці і кальмари не тільки втратили товарний вигляд, а й смакові якості, так що, на жаль, м'яко кажучи, зіпсувалися.

В результаті знімальна зміна закінчилася навіть раніше передбачуваного терміну. "Тюрма, знаєте, мобілізує робочий процес, і коли бачиш людей тут, одразу починаєш по-іншому ставиться до власної свободи", - каже режисер.

Прем'єра серіалу відбудеться в ефірі телеканалу "1+1".

Нагадаємо, раніше Володимир Зеленський розповів про головну інтригу другого сезону серіалу "Слуга народу".

Залиште свій коментар

Вибір редакції