Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Знову разом: Дорофєєва станцює з партнером з "Танців з зірками" Євгеном Котом

Танцівник візьме участь у сольному концерті гурту "Время и Стекло".

Цієї неділі, 5 листопада, о 21:00 на телеканалі "1+1" відбудеться прем’єра нового четвертого сезону найбільш очікуваного вокального проекту країни "Голос. Діти", зірковими тренерами якого стали Наталя Могилевська, MONATIK і солісти гурту "Время и Стекло" Надя Дорофєєва та Позитив.

Сьогодні до студії "Сніданку з 1+1" завітали Надя Дорофєєва та Позитив. У прямому ефірі артисти поділилися своїми враженнями від знімань проекту, адже першими в Україні зайняли подвійне тренерське крісло:

"Голос. Діти" - це щось одночасно неймовірне, і дуже складне: ми слухаємо дітей, сидячи до них спиною. Наприклад,  тобі дуже сподобався маленький вокаліст, і ти повернувся. Наступне дитя співає теж добре, але нібито трошечки гірше – повертаєшся, а там дитина у два рази молодше попередньої, а потенціал божевільний. І у такі моменти розумієш всю відповідальність", - сказала Надя.

"Время и Стекло" Дорофєєва Позитив_2
прес-служба каналу "1+1"
Надя Дорофєєва

Своєю чергою, Позитив зізнався, що інколи ділити червону кнопку з Надею було нелегко:

"Спочатку ми дійсно не могли між собою домовлятись, але потім розробили свою систему знаків та почали розуміти одне одного без слів завдяки погляду", - сказав Позитив, а Надя додала, що одного разу натиснула кнопку без згоди свого напарника, чим неабияк збентежила артиста. 

Відео Надя Дорофеєва і Позитив розкрили кілька сюрпризів нового сезону талант-шоу “Голос. Діти”

"Время и Стекло" Дорофєєва Позитив_5
прес-служба каналу "1+1"
Надя Дорофєєва та Позитив

Зазначимо, що вже завтра гурт "Время и Стекло" дасть сольний концерт "ВиСнаБИС":

"Ми вирішили зробити подарунок нашим шанувальникам і повторити концерт, який ми давали цієї весни, адже не всі змогли потрапити минулого разу через повний аншлаг", - сказав Позитив.

"Время и Стекло" Дорофєєва Позитив_3
прес-служба каналу "1+1"
Позитив

А Надя Дорофєєва зізналась, що станцює на концерті зі своїм партнером з "Танців з зірками" Євгеном Котом:

"Танці з зірками" - один з найкращих проектів у моєму житті. Атмосфера була нереальною. Я отримувала таке задоволення від процесу, що навіть забувала поїсти. Мені дуже приємно, що наші танці з Женею досі б’ють рекорди за переглядами на YouTube. Ми з Женею навіть продовжуємо телефонувати одне одному кожного дня, і мені хочеться продовжувати танцювати. Тому ми станцюємо на нашому концерті".

Надя Дорофєєва та Євген Кот
прес-служба каналу "1+1"
Надя Дорофєєва та Євген Кот

Цієї неділі, 5 листопада, о 21.00 на телеканалі "1+1" відбудеться прем’єра четвертого сезону "Голосу. Діти", у якому після фіналу "Танців з зірками" продовжиться протистояння Наталі Могилевської та Наді Дорофєєвої вже як зіркових тренерів вокального проекту.

Залиште свій коментар

Вибір редакції