"Зобов'язана їй своєю кар'єрою": Кардашян публічно подякувала Гілтон

Дата публікації
Перегляди
17к
"Зобов'язана їй своєю кар'єрою": Кардашян публічно подякувала Гілтон

Associated Press

Зірка реаліті зробила відверте зізнання.

Популярна зірка реаліті-шоу Кім Кардашян, яка нещодавно поділилася юнацьким знімком, наразі пригадала з чого починалась її кар'єра.

Виявляється, що 2004 року, коли про неї ще ніхто не знав, Кім працювала помічницею Періс Гілтон і потоваришувала з нею. Їх почали разом помічати на світських вечірках і модних заходах.

Associated Press

Згодом зірки посварилися, проте примирилися тільки через десять років. Так, наприклад спадкоємиця готельної імперії була минулого року помічена серед запрошених гостей на вечірці Кардашян, а та не так давно знялася в кліпі Хілтон Best Friend's Ass.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Публикация от Paris Hilton (@parishilton)

А вже днями у  промо-ролику нового сезону реаліті-шоу Keeping Up With Kardashians (Сімейство Кардашян)  Кім зізналася, що знімання в кліпі далися їй непросто, тому що "довелося викроїти для подруги час в щільному робочому графіку і працювати всю ніч". Але, за її словами, для Періс вона б зробила багато, щоб віддячити за свій успіх.

"Я дійсно готова зробити для неї все. Я зобов'язана їй своєю кар'єрою. Я повністю це визнаю! Розумію, що мало б хто хотів сказати: "Я стала відомою завдяки Періс". Але це так. Я хотіла щось зробити, щоб віддячити їй", - зазначила зірка.

Зауважимо, що Кім пригадала той період життя, коли почала з'являлася в реаліті-шоу Періс "Просте життя", де наводила лад в гардеробі зірки і доглядала за її собакою.

Нагадаємо, нещодавно сама Періс Гілтон коментуючи питання про материнсво, зазанчила, що не розуміє, як Кім справляється з усіма родинними турботами, і поки не бачить себе матір'ю.