Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Золоті маки Каліфорнії і Тихий океан: у Меган Маркл з'явився власний герб

Герцогиня Сассекська брала активну участь у проектуванні герба.

Герцогиня Сассекська Меган Маркл отримала власний герб через кілька днів після весілля з принцом Гаррі.

Про це у п'ятницю оголосив Кенсінгтонський палац.

Герб Меган Маркл
twitter/KensingtonRoyal

На гербі зображені золоті маки з Каліфорнії - рідного штату Меган, а також хімонант, який росте в її новій резиденції, Кенсінгтонському палаці.

Синій фон щита на гербі символізує Тихий океан біля каліфорнійського узбережжя, а два золотих промені на щиті - схід сонця у Каліфорнії. Три пера означають спілкування і силу слова.

Фігури з обох боків щита, відомі як оберігачі, - це співочий птах та золотий лев з короною. При цьому лев зображений на гербі чоловіка Меган - принца Гаррі. А співочий птах символізує саму герцогиню. 

Герб був розроблений Геральдичною палатою Великої Британії та затверджений англійською королевою Єлизаветою. Зазначається, що герцогиня тісно співпрацювала з Палатою, щоб спроектувати герб як "персональний, так і представницький".

Нагадаємо, новоспечена дружина принца Гаррі Меган, яка після весілля отримала статус герцогині Сассекської, повинна пройти навчання, щоб відповідати цьому статусу. Таке рішення прийняла сама королева Єлизавета ІІ. Щоб краще підготувати дружину свого онука принца Гаррі до "королівських" обов'язків, Королева приставила до колишньої американської акторки свою радницю - 49-річну Саманту Коен. 

ВідеоПерший вихід в світ у статусі подружжя принца Гаррі і Меган Маркл розвеселив джміль

Комаха літала навколо вуха новоспеченого герцога під час його промови. А його дружина від душі з цього - сміялася. Чи личить невістці вже королівської сім'ї така поведінка – ТСН запитала у експертів з етикету і жестів.

Перший вихід в світ у статусі подружжя принца Гаррі і Меган Маркл розвеселив джміль

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції