Золотий глобус 2020: "Паразити" перемогли в номінації "Кращий фільм іноземною мовою"

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

77-я церемонія вручення нагороди відбувається у місті Беверлі-Гіллз в штаті Каліфорнія.

Південнокорейська картина "Паразити" (Gisaengchung, 2019) режисера Пон Чжун Хо отримала американську кінопремію "Золотий глобус" в номінації "Кращий фільм іноземною мовою".

77-я церемонія вручення цієї нагороди відбувається в неділю в місті Беверлі-Гіллз в штаті Каліфорнія, трансляцію заходу веде телекомпанія NBC.

Серіал "Спадкоємці" (Succession) режисера Марка Майлод отримав американську кінопремію "Золотий глобус" в номінації "Кращий драматичний телесеріал".

Разом з ним на перемогу в цій категорії претендували серіали "Корона" (The Crown) режисера Бенджаміна Карона, "Ранкове шоу" (The Morning Show) режисера Мімі Ледер, "Вбиваючи Єву" (Killing Eve) режисера Деймона Томаса і "Велика маленька брехня "(Big Little Lies) режисера Жана-Марка Валле.

Премія "Золотий глобус", щорічно присуджується Асоціацією іноземних журналістів, акредитованих при Голлівуді, за престижністю поступається в США лише "Оскару". Нагорода вручається за підсумками минулого року в 25 категоріях, що охоплюють кінематограф і телебачення.

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції