Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Спаплюжили Лувр: Бейонсе та Джей Зі звинуватили у нескромності через новий кліп

Дует подружжя The Carters випустив альбом Everything is Love і зняв в Луврі відео на пісню Apeshіt.

Подружжя Бейонсе та Джей Зі, які ввели в оману фанів, показавши двійнят під час свого концерту, випустило перший спільний альбом і опублікували в Мережі кліп на пісню Apeshіt, який викликав великий резонанс.

Цікаво, що з англійської назва пісні перекладається як крайня форма прояву гніву у людини.

Досить провокаційне відео було зняте в Луврі серед експонатів, знайомих з дитинства практично кожному, і стало справжньою несподіванкою, оскільки процес знімання тримався в секреті.

Бейонсе та Джей Зі_1
YouTube

Кліп зоряної пари викликав неоднозначну реакцію серед глядачів.

Крім схвальних відгуків, в соцмережах з'явилася і критика. Так, деякі навіть вирішили, що музиканти спаплюжили місце, де представлені шедеври світового живопису і скульптури.

Деяким це здалося невдалою спробою з боку зоряної пари поставити себе в один ряд з шедеврами світової культури. Інша частина прихильників дорікнула дует в тому, що тепер Лувр буде асоціюватися з Бейонсе і її чоловіком, а не з предметами мистецтва.

Бейонсе та Джей Зі_2
YouTube

Варто зауважити, що Джей Зі протягом всієї пісні наводить метафори з горилою, що в певному сенсі є протиставленням расової ненависті, з якою йому часто доводилося стикатися з боку інших людей.

Нагадаємо, під час першого концерту спільного туру зірок On the Run II Бейонсе у відвертому провокаційному леопардовому боді станцювала для чоловіка пристрасний тверк

Залиште свій коментар

Вибір редакції