Зустріч краси і старості: фіналістки "Міс Україна" відвідали будинок ветеранів

Дівчата подарували свято пенсіонерам і завели собі нових друзів.

Учасниці конкурсу "Міс Україна" відвідали Будинок ветеранів сцени. Там вони отримали майстер-клас з оперного співу та почули життєві історії, від яких перехоплює подих та холоне кров, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

До пенсіонерів красуні завітали з квітами, котрі самі отримали на конкурсі. Поважні постояльці весело сміються разом із молоддю. "Добре, що хочу голову помила", - весело зустрічає дівчат Маріца Данільєва. Колись вона грала в дитячому театрі, а вже п'ятнадцять років живе тут і має жартівливе побажання гостям: "Щоб ви не дожили до такого віку і вигляду".

ВідеоУчасниці конкурсу "Міс Україна" відвідали Будинок ветеранів сцени

Пані Маріца проводить дівчат до Ліни Біленької. Вона письменниця, їй 92 року, дитину втратила ще за Другої світової війни, відтоді пише тільки дитячі вірші. Пан Микола колись збирав повні зали найкращих театрів, але тепер кожне слово дається йому важко. Раїса Гулак – оперна співачка, їй 88 і вона досі вчить співати інших."Осанка має бути, треба випрацьовувати. Губи потрібно красиво тримати, очі повинні бути вогняні. Я коли в залі співала – таке коїлося! Чоловіки кричали, мов божевільні", - зізнається артистка.

Красуні спілкувалися зі старенькими залюбки, хоч багатьма історіями ошелешені, а з побаченим погодитися не можуть. "Сумно від того, що вони настільки звикли до самотності, що вони почали це любити. Це не повинно подобатися", - каже одна з дівчат. Дехто з учасниць конкурсу вирішив завести собі серед цих пенсіонерів нових друзів – і разом із ними сходити, наприклад, до театру.

Кореспондент ТСН Неллі Ковальська

Залиште свій коментар