Зустріч року: Козловський розповів екс-нареченій Раміні, яку вона йому зробила "душевну хр*нь"

Зустріч року: Козловський розповів екс-нареченій Раміні, яку вона йому зробила "душевну хр*нь"

Дата публікації
Перегляди
9170
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Зустріч року: Козловський розповів екс-нареченій Раміні, яку вона йому зробила "душевну хр*нь"

Колишні закохані зустрілися через 9 місяців після розставання.

Співак Віталій Козловський, який обмінявся люб'язностями з екс-нареченою у Мережі, здається, і справді відійшов після болісного розставання.

Так, виконавець, через 9 місяців після розриву, зважився на зустріч із колишньою коханою Раміною, яка кинула його перед весіллям. Віталій дав Раміні інтерв'ю в рамках проекту "Ходят слухи". Під час бесіди Козловський зізнався, чому 9 місяців тому виклав своє скандальне оголене фото.

"Зізнаюся, чому виникла ідея зробити оголення. Я знаю, що у тебе було запитання стосовно цієї фотографії. Так само я був приголомшений, коли побачив твою фотографію з ц*цьками, сидячи на столі", - почав пояснювати Віталій.

Раміна зауважила, що на її формах були зірочки і тим своїм зображенням вона хотіла показати, що сильна і незалежна жінка.

"Так а я хотів показати сильного і незалежного чоловіка теж із зірочкою, але потім різко передумав, поставивши туди сердечко", - додав артист.

Козловський зізнався колишній гьорлфренд, що сильно переживав через розставання з нею і, за словами Віталія, у нього почалася справжня депресія.

"Я тоді впав на саме дно свого буття. Я тоді випивав, я тоді багато гуляв. Щоб скотитися соціальними сходами, ось це було після розставання з тобою. Зараз я можу спокійно про це говорити, тому що я це пережив. Тоді було дуже погано. Нічні клуби, знайомства. Я робив те, що ніколи не робив і не дозволяв собі робити. Під час туру я зустрічався з деякими прихильницями", - розговорився з Раміною співак.

Виконавець додав, що його друзі з таких місць витягали, що йому самому було страшно після того, як він приходив до тями, дивитися на фото у такому своєму стані.

"Ти не уявляєш, яку ти мені хр*нь зробила, душевну. Я не буду зараз розповідати, в яких місцях я був, в якому вигляді мене знаходили деякі мої друзі і потім показували мені фотографії".

Також Віталій висловив припущення, що його колишня не особливо й сумувала після розриву.

"Не ти ж казала, що весілля не буде. Ми обоє це вирішили. Ти особливо, мені здається, не страждала, крихітко. Тебе затягнула настільки Москва, що власне вона і стала нашою головною причиною, розлучницею", - сказав Віталій.

Своєю чергою, Раміна відповіла, що не була готова до такої уваги з боку шанувальників Козловського, сім'ї екс-пари. Тому, стверджує Раміна, вона втекла від цього всього до Москви.

"Я страждала останнім часом у стосунках, тому для мене це було полегшення, що ми з тобою розійшлися. Оскільки я морально розуміла, що була не готова вступати у стосунки з публічною людиною. Мене стали руйнувати розмови про весілля, про нас", - зізналася екс-кохана співака.

У підсумку обидва, і Віталій і Раміна, дійшли висновку, що їм не варто було так активно виставляти своє особисте життя напоказ.

Нагадаємо, що Віталій Козловський та Раміна розійшлися у вересні 2017 року. Співак сильно переживав розрив з коханою, про що писав у своєму Instagram. Екс-пара навіть примудрялася з'ясовувати стосунки в Мережі.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
9170
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація