Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Звабливий викладач англійської Алекс із серіалу "Школа" розповів про нерозділене кохання

Яніна Андреєва та Микита Вакулюк розповіли, якими вони були до популярності.

Зірки серіалу "Школа" на телеканалі "1+1" Яніна Андреєва та Микита Вакулюк прикрасили обкладинку журналу "Теленеделя".

У інтерв’ю актори розповіли про те, якими вони були до популярності та відкрили подробиці особистого життя.

Так, виконавець ролі звабливого викладача англійської Алекса розповів, що не завжди був популярним серед дівчат і страждав від нерозділеного кохання:

"Не думайте, що всі дівчата завжди були моїми і що в будь-якій ситуації я почуваюся впевнено - це далеко не так. Спочатку сильно через це переживав. З віком це минуло. Але згадувати ситуацію, коли мої почуття невзаємні, і зараз не хочеться".

Зірки серіалу "Школа"_3
Теленеделя
Микита Вакулюк (посередині), Яніна Андреєва (зправа)

Також, актор зізнався, що за освітою він звукорежисер, а працювати довелося за різними професіями:

"Я був різноробом на будівництві, кур'єром, працював в магазині комп'ютерної техніки, відкривав свою рекламну агенцію, був моделлю. Але чим би не займався, розумів, що роблю це, щоб заробити, а не отримати задоволення від самого процесу. Так що завжди шукав заняття до душі. Зараз є деякі ідеї щодо власного бізнесу, однак для їхньої реалізації ще не прийшов час", - розповів Микита.

Зірки серіалу "Школа"_1
Теленеделя
Яніна Андреєва та Микита Вакулюк

Яніна Андреєва, яка зіграла кохану Алекса та вчительку економіки Катерину Анатоліївну, у інтерв’ю дала відповідь на одне з найпопулярніших запитань від фанатів про стосунки із Микитою Вакулюком поза знімальним майданчиком:

"Уже після першої серії в моєму житті багато чого змінилося: стали набагато частіше впізнавати на вулиці, в соцмережах різко збільшилася кількість підписників. А найголовніше, шанувальники прорвали оборону. Якимось дивним чином знайшли номери обох моїх телефонів - і особистого, і робочого, і телефонують цілодобово. Причому кожного разу починають з одного і того ж запитання: "Це Катерина Анатоліївна?" Чоловік виконує функції мого помічника і відповідає: "Ні". І тоді шанувальники не вгамовуються: "А ви - Алекс, напевно? Микита Вакулюк? Ви разом живете?". Користуючись нагодою, хочу всім передати: я не живу з Микитою! (усміхається)"

Зірки серіалу "Школа"_4
Теленеделя
Яніна Андреєва

Акторка також розповіла про те, як її донечка ставиться до маминої роботи та чи не ревнує до серіальної Вероніки:

"Вона бачила мене по телевізору ще з тих часів, коли я працювала ведучою програми "ДжеДАI" на 2+2, але не надавала цьому значення. А коли в садочку почали говорити про "Школу", гордо всім відповідала: "Подивіться мамин серіал". Що стосується ревнощів – їх немає! Одного разу я взяла доньку на знімальний майданчик, вона там познайомилася з кіношною тезкою і дуже добре порозумілася".

Нагадаємо, нещодавно телеканал "1+1" оголосив про відкриття народного кастингу на головні ролі другого сезону серіалу "Школа".

Прем’єра другого сезону серіалу "Школа" відбудеться на телеканалі "1+1" вже восени.

Залиште свій коментар

Вибір редакції