Звабливий викладач англійської Алекс із серіалу "Школа" розповів про нерозділене кохання

Яніна Андреєва та Микита Вакулюк розповіли, якими вони були до популярності.

Зірки серіалу "Школа" на телеканалі "1+1" Яніна Андреєва та Микита Вакулюк прикрасили обкладинку журналу "Теленеделя".

У інтерв’ю актори розповіли про те, якими вони були до популярності та відкрили подробиці особистого життя.

Так, виконавець ролі звабливого викладача англійської Алекса розповів, що не завжди був популярним серед дівчат і страждав від нерозділеного кохання:

"Не думайте, що всі дівчата завжди були моїми і що в будь-якій ситуації я почуваюся впевнено - це далеко не так. Спочатку сильно через це переживав. З віком це минуло. Але згадувати ситуацію, коли мої почуття невзаємні, і зараз не хочеться".

Зірки серіалу "Школа"_3
Теленеделя
Микита Вакулюк (посередині), Яніна Андреєва (зправа)

Також, актор зізнався, що за освітою він звукорежисер, а працювати довелося за різними професіями:

"Я був різноробом на будівництві, кур'єром, працював в магазині комп'ютерної техніки, відкривав свою рекламну агенцію, був моделлю. Але чим би не займався, розумів, що роблю це, щоб заробити, а не отримати задоволення від самого процесу. Так що завжди шукав заняття до душі. Зараз є деякі ідеї щодо власного бізнесу, однак для їхньої реалізації ще не прийшов час", - розповів Микита.

Зірки серіалу "Школа"_1
Теленеделя
Яніна Андреєва та Микита Вакулюк

Яніна Андреєва, яка зіграла кохану Алекса та вчительку економіки Катерину Анатоліївну, у інтерв’ю дала відповідь на одне з найпопулярніших запитань від фанатів про стосунки із Микитою Вакулюком поза знімальним майданчиком:

"Уже після першої серії в моєму житті багато чого змінилося: стали набагато частіше впізнавати на вулиці, в соцмережах різко збільшилася кількість підписників. А найголовніше, шанувальники прорвали оборону. Якимось дивним чином знайшли номери обох моїх телефонів - і особистого, і робочого, і телефонують цілодобово. Причому кожного разу починають з одного і того ж запитання: "Це Катерина Анатоліївна?" Чоловік виконує функції мого помічника і відповідає: "Ні". І тоді шанувальники не вгамовуються: "А ви - Алекс, напевно? Микита Вакулюк? Ви разом живете?". Користуючись нагодою, хочу всім передати: я не живу з Микитою! (усміхається)"

Зірки серіалу "Школа"_4
Теленеделя
Яніна Андреєва

Акторка також розповіла про те, як її донечка ставиться до маминої роботи та чи не ревнує до серіальної Вероніки:

"Вона бачила мене по телевізору ще з тих часів, коли я працювала ведучою програми "ДжеДАI" на 2+2, але не надавала цьому значення. А коли в садочку почали говорити про "Школу", гордо всім відповідала: "Подивіться мамин серіал". Що стосується ревнощів – їх немає! Одного разу я взяла доньку на знімальний майданчик, вона там познайомилася з кіношною тезкою і дуже добре порозумілася".

Нагадаємо, нещодавно телеканал "1+1" оголосив про відкриття народного кастингу на головні ролі другого сезону серіалу "Школа".

Прем’єра другого сезону серіалу "Школа" відбудеться на телеканалі "1+1" вже восени.

Залиште свій коментар