Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Звинувачена у розбещенні підлітка Ардженто заявила, що він сам її зґвалтував

Акторка продовжує активно захищати своє добре ім'я.

Італійська акторка Азія Ардженто, звинувачена в розбещенні неповнолітнього актора Джиммі Беннетта, заявила, що підліток сам сексуально домагався її, а також вимагав у неї гроші.

У відповідь на звинувачення молодого актора в тому, що вона схилила його до інтимного зв'язку, коли йому було 17 років, зірка заявляє, що ініціатива виходила від самого Беннетта.

Акторка зазначила, що саме він примусив її до сексу, а після вимагав у неї гроші за своє мовчання.

Про таку заяву зірки повідомив її адвокат Марк Джей Хеллер.

За його словами, переписка Ардженто, в якій вона описує секс з 17-річним Беннет, реальна. Проте у ній акторка стверджувала, що "збуджений хлопчисько накинувся на неї".

"Я зайнялася з ним сексом, це було дуже дивно", - відзначала також Ардженто.

Як стверджує Хеллер, тоді Азія Ардженто вважала за краще не подавати судовий позов на Беннетта за зґвалтування.

Адвокат також прокоментував слова зірки про те, що у неї ніколи не було сексуальних стосунків з Беннетом. Він підкреслив, що одиничний випадок сексуального зв'язку не можна назвати сексуальними стосунками, повідомляє TMZ.

Хеллер заявив, що Беннет вимагав гроші у Ардженто і її бойфренда - кухаря і телеведучого Ентоні Бурдена, погрожуючи надати історії розголосу. Бурден погодився заплатити Беннету 380 тисяч доларів за мовчання і встиг виплатити 250 тисяч, оскільки у червні телеведучий вчинив суїцид, в причетності до якого звинуватили Ардженто.

Захист акторки також підкреслив, що не збирається звертатися до суду з приводу інциденту.

Нагадаємо, у серпні в Мережі з'явився знімок акторки, зроблений в ліжку з Беннеттом. На той момент йому було 17 років, а Ардженто - 37. Раніше, The New York Times повідомляла, що Ардженто зґвалтувала Беннетта в 2013 році в Каліфорнії, де вік згоди настає в 18 років.

Азія Ардженто - одна з перших актрис, які заявили про зґвалтування і домагання з боку продюсера Гарві Вайнштейна. Вона, зокрема, стверджувала, що Вайнштейн зґвалтував її, коли їй був 21 рік.

Залиште свій коментар

Вибір редакції