Звинувачений у домаганнях Пласідо Домінго не виступатиме перед олімпіадою в Токіо

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Виконавець ухвалив рішення відмовитися від участі в опері Кабукі через складність проєкту.

Легендарний оперний тенор Пласідо Домінго, який нещодавно через секс-скандал залишив пост директора опери Лос-Анджелеса, наразі відмовився від участі в культурній програмі перед олімпіадою у Токіо.

Як йдеться у сюжеті ТСН співак мав узяти участь у заході, що об'єднав би оперу і традиційний японський театр Кабукі, у квітні наступного року. Разом з ним повинен був виступати знаменитий актор Кабукі Ебідзо Ітікава. Однак виконавець вирішив відмовитись.

"Після ретельного вивчення питання я ухвалив рішення відмовитися від участі в опері Кабукі через складність проекту. Від щирого серця бажаю успіху виступів програми", - йдеться у заяві співака.

Також тенор зазначив, що сам концер є чудовою ініціативою в гармонії духу Олімпійських ігор.

Відео Відомий тенор Пласідо Домінго не виступатиме у Токіо на Олімпіаді через секс-скандал

Співак мав взяти участь у заході, що об'єднав би оперу і традиційний японський театр, у квітні наступного року. Утім, вирішив цього не робити. У вересні Пласідо Домінго залишив через секс-скандал роботу у нью-йоркській опері, аби, як він пояснив, не бентежити колег своєю присутністю у зв`язку із гучним розслідуванням.  

Відомий тенор Пласідо Домінго не виступатиме у Токіо на Олімпіаді через секс-скандал

Нагадаємо, у вересні Пласідо Домінго залишив через секс-скандал роботу у нью-йоркській опері, щоб, як він пояснив, не бентежити колег своєю присутністю у зв`язку із гучним розслідуванням. У домаганнях 78-річного співака звинуватило одразу 11 жінок, які  з 80-х років потерпали від залицянь іспанського тенора.

Сам він усі звинувачення відкидає.

Залиште свій коментар

Вибір редакції