Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Звинувачувати мене стало модно": Вуді Аллен розкритикував акторів, які повірили в його педофілію

"Звинувачувати мене стало модно": Вуді Аллен розкритикував акторів, які повірили в його педофілію

Режисер заявив, що звинувачення в сексуальних домаганнях зіпсували його репутацію.

Відомий американський кінорежисер Вуді Аллен розкритикував акторів, які повірили у його педофілію і не хочуть з ним працювати.

84-річний митець, який нещодавно зізнався, як його змінив шлюб із названою донькою Сун-І Превін, заявив, що звинувачення в сексуальних домаганнях зіпсували його репутацію і зробили персоною нон грата.

У інтерв'ю видання The Guardian, назвав дурницею те, що багато акторів відмовилися від співпраці з ним після звинувачень на його адресу і порівняв це з тенденцією їсти капусту кейл.

Я думав, що люди одразу ж сприймуть це як сміховину дурницю. З самого першого дня я не сприймав це серйозно. Тобто це так само безглуздо, як якби мене звинуватили в тому, що я розстріляв шістьох людей з автомата. Нерозумно відмовлятися від роботи зі мною. Актори не розуміють суті наявних фактів. Замість цього вони печуться лише про те, щоб зайняти публічно вигідну і своєкорисливих позицію. Чи є в цьому світі хтось, хто не був би проти розтління малолітніх? Ось чим керуються актори і акторки. Звинувачувати мене стало модно - точно так же, як все раптово почали їсти кучеряву капусту та іншу здорову їжу.
заявив режисер

Аллен також розповів, що Тімоті Шаламе, який знімався в його картині "Дощовий день в Нью-Йорку", згодом зізнався, що шкодує про співпрацю з ним.

Він поклявся моїй сестрі, що зробив це, тому що скоро повинна була відбутися премія" Оскар ". Він і його агент подумали, що у нього буде більше шансів на перемогу, якщо він засудить мене, тому він і зробив це
повідомив режисер

Нагадаємо, названа дочка Вуді Аллена Ділан Ферроу у подробицях розповіла, що в дитинстві вона стала жертвою розбещення з боку знаменитого режисера. Після цього багато артистів відмовилися працювати з Алленом, а сам він зробив паузу у кінокар'єрі.

Залиште свій коментар

Вибір редакції