Грип прийде у кінці жовтня

Грипу ще немає, але застуда вже лютує в Україні. Фахівці прогнозують масові захворювання грипом у прикінці жовтня.

Грипу ще немає, але застуда вже лютує. Фахівці прогнозують масові захворювання у кінці жовтня.

Як повідомили в "Українському центрі грипу і ГРВІ, за тиждень в столиці кількість хворих вірусними інфекціями збільшується в середньому на 15%. Ще на початку вересня хворих було понад 10 тисяч, а минулого тижня вже 13 тисяч.

Найчастіше грип вражає дітей до 14 років і людей похилого віку, розповідає Аркадій Фролов – директор "Українського центру грипу і ГРВІ". Але поки що в Києві тільки застуда. Тільки за минулий тиждень в Україні госпіталізовано 227 осіб із загостренням ГРВІ, з них 193 – діти.

За прогнозами фахівців, вірус грипу активізується у кінці жовтня. Тому потурбуватися про своє здоров`я слід наперед: на початку наступного місяця варто зробити вакцинацію проти грипу. За статистикою, для 91% людей, які зробили щеплення вірус безпечний.

Окрім щеплення Фролов радить зміцнювати імунітет усіма можливими способами: від народних (цибуля, часник, мед) до хімічних (ліків для зміцнення імунітету).

За словами Фролова, цього року в Україні буде циркулювати 3 види грипу: "Соломонові острови", "Вісконсен" і "Малайзійський". Останні два "лютували" на території України минулого року. А ось спалахи "Соломонових островів" були виявлені лише у США та Західній Європі. Тепер цей вірус, найімовірніше, добереться і до України.

Проте, носії 3 і 4 груп крові практично не хворіють на грип. Найчастіше вони підхоплюють якийсь інший вірус, зі схожими симптомами (ГРВІ). Але, як не дивно, саме ці люди є джерелом вірусу-збудника цієї інфекції.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: