Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
154 об'єкти нерухомості, 22 авто і тисяча вагонів. Майно Клименка передали Нацагентству з управління активами

Майно було арештоване під час розслідування.

Військова прокуратура передала Нацагентству з управління активами арештоване майно екс-міністра доходів і зборів Олександра Клименка.

Про це заявив головний військовий прокурор Анатолій Матіос, повідомляє Еспресо.TV.

Зокрема, йдеться про майно, арештоване під час розслідування щодо злочинної організації Януковича-Клименка.  

"Військовими прокурорами накладено арешт на 154 об'єкти нерухомого майна, які перебувають в Україні, 22 елітні транспортні засоби, 1000 залізничних напіввагонів загальною вартістю 900 млн грн, корпоративні права юридичних осіб на суму понад 400 млн грн", - наголосив Матіос. 

За його словами, у Ліхтенштейні тим часом були заморожені активи Клименка та його оточення на загальну суму близько 20 мільйонів доларів.

Нагадаємо, обшуки в Україні дали підстави для арешту закордонних рахунків Клименка. У столиці обшукали один із найбільших торгівельних та офісних центрів міста. Ключовою структурою називають групу компаній "Юнісон", через котру, за словами військового прокурора Анатолія Матіоса, Клименко легалізував вкрадені мільярди доларів. У власності компанії було 100 елітних квартир та 5 будинків, офіси, земельні ділянки та десятки авто найвищого класу, тисяча вагонів та 4 поверхи торгівельного центру "Гулівер". Окрім цього, частина цих коштів пішла на фінансування Медіахолдингу "Вєсті" та на охоронну фірму "Скіф", яка, за словами силовиків, увесь час чинила тиск на слідчих. 

14 липня силовики в кількох областях одночасно провели обшуки та вилучення документів і комп'ютерів фірм, котрі пов'язують із високопосадовцями доби Віктора Януковича. Правоохоронці звітують про арешт майна підприємств, пов'язаних із екс-міністром доходів і зборів Олександром Клименком.

ВідеоСхеми Клименка розкрито: прокуратура показала, як розкрадались мільярди за часів Януковича

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції