"2,6 млн гривень у подарунок". Оприлюднена декларація кандидата у президенти Габера

"2,6 млн гривень у подарунок". Оприлюднена декларація кандидата у президенти Габера

Фото: ТСН.ua

Микола Габер не має автівки.

Голова Патріотичної партії України, кандидат у президенти Микола Габер у 2017 році задекларував кілька земельних ділянок загальною площею майже 900 тис. кв.м і житловий будинок 215 кв.м в Одеській області, дві квартири в Києві 27,70 та 60 кв.м відповідно.

Його дружина володіє квартирою в Києві 71,40 кв.м, земельною ділянкою 438 кв.м, садовим будинком 41,70 кв.м і гаражом.

Автомобіля у Габера немає, його дружина володіє Mitsubishi Lancer 2007 року випуску. Габер зазначив доходи у вигляді зарплати в розмірі 77 492 грн, подарунок у грошовій формі у розмірі 2 632 662 грн. Крім того, кандидат на посаду глави держави задекларував подарунок у грошовій формі його доньки в розмірі 1,3 млн грн.

Він тримає 76,6 тис. грн, 134 тис. доларів готівкою, ще 55 тис. доларів Габер позичив третій особі. У його дружини 7 тис. доларів готівкою, а у доньки - 50 тис. доларів.

Кандидат на посаду президента є кінцевим бенефіціарним власником компанії "Експрес-кур'єр корпорейншн". 

Поміж нематеріальних активів Габер зазначив, що є засновником близько шести газет та журналів і задекларував авторське право на одну з них.

"Сьогодні немає достатньої висоти, щоб виграти вибори-2019. Я реаліст", - Арсеній Яценюк

"Сьогодні немає достатньої висоти, щоб виграти вибори-2019. Я реаліст", - Арсеній Яценюк

Як повідомлялося, від 31 грудня 2018 року в Україні офіційно стартувала президентська виборча кампанія. Кандидати у президенти можуть подавати документи на розгляд до Центральної виборчої комісії. Процедура реєстрації завершиться 3 лютого. Самі вибори призначені на 31 березня 2019 року.

Про кандидатів, які вже подали документи до ЦВК та планують взяти участь у президентських перегонах, читайте за посиланням. Ознайомитись з повним переліком декларацій кандидатів можна тут: Будинки, земля і мільйони готівкою. Декларації кандидатів у президенти України.

Фото: ТСН.ua

Повʼязані теми:

Наступна публікація