200 мільйонів доларів вже два місяці розшукують на криптовалютній біржі Канади

200 мільйонів доларів вже два місяці розшукують на криптовалютній біржі Канади

Фото: УНІАН

Компанія, яка розшукує гроші вкладників, поки виявила лише 450 тисяч доларів

Одна з найбільших канадських криптовалютних бірж “QuadrigaCX”, яка почала процест банкрутства після раптової смерті свого директора, досі не змогла розшукати майже 200 млн дол. втрачених коштів клієнтів.

Про це йшлося під час чергового судового засідання щодо банкрутства компанії, що відбулося у Галіфаксі, повідомляє CBC News.

“QuadrigaCX винна 115 тисячам своїх клієнтів близько 70 млн канадських доларів у готівкових коштах і 190 млн дол у біткоїнах та іншій криптовалюті (разом це становить близько 200 млн американських дол. - ред.)”, - йдеться у матеріалі.

Компанія Ernst&Young, призначена судом здійснювати спостереження за процедурою банкрутства, поки змогла виявити лише 450 тис. дол. Слідчі отримали доступ до чотирьох комп’ютерів та чотирьох смартфонів, а також трьох закодованих флеш-накопичувачів із офіса QuadrigaCX, але перспективи видобути із них корисні дані є досить низькими. Судове рішення також дозволяє вилучити особистий комп’ютер Котена із його дому поблизу канадського Галіфакса.

Нагадаємо, що проблема із цією біржею полягає у тому, що дані про усі криптовалютні статки її клієнтів знаходилися на єдиному зашифрованому зовнішньому носії, місцезнаходження якого знав лише директор Джеральд Котен. Однак, він раптово помер у грудні минулого року, не передавши нікому закодований накопичувач із даними.

У Котена в Канаді залишалася вдова, яка виділила на часткове підтримання роботи біржі 150 тис. дол. із власних коштів. За її словами, він помер 9 грудня від ускладнень хвороби Крона під час перебування у Індії з метою відкриття сиротинця. Із цією інформацією, однак, не погоджуються багато клієнтів компанії, які підозрюють Джеральда Котена у змові з метою привласнення коштів.

Після смерті засновника криптобіржі у Канаді вкладники не можуть забрати свої гроші

Після смерті засновника криптобіржі у Канаді вкладники не можуть забрати свої гроші

Повʼязані теми:

Наступна публікація