США підтримали споживачів кредитом у 200 млрд. доларів

Уряд Сполучених Штатів вживає чергових заходів задля виходу з кризи. Новий крок: підтримка власників кредитних карт та автокредитів.

Мінфін США та Федеральна резервна система офіційно запустили програму підтримки ринку споживчого кредитування.

Програма буде реалізовуватись через купівлю похідних паперів від різного роду споживчих кредитів, в тому числі автокредитування та боргів за кредитними картками.

Загальний обсяг програми в майбутньому може збільшитись до трильйона доларів. За допомогою цих дій планується подолати недостатні обсяги кредитування та відновити економічну активність в країні, що різко знизилася через кредитну кризу.

ФРС в межах цієї програми, названої Term Asset-Backed Securities Loan Facility (TALF), надасть кошти компаніям-утримувачам похідних паперів, котрі забезпечені споживчими кредитами. Обов’язковою умовою обміну державних коштів на ці папери буде їхній максимальний кредитний рейтинг (ААА). Програма діятиме щонайменше до грудня 2009 року.

Приватні партнери даної програми отримають низку преференцій. Зокрема, щодо них не будуть застосовуватися обмеження на зарплатні керівників. Такі обмеження було прийнято для усі компаній, що беруть участь в інших програмах державної підтримки.

Ця програма стане ще одним кроком ФРС, спрямованим на порятунок економіки США. Загальний обсяг цієї допомоги може сягнути більше 7 трильйонів доларів.

Нагадаємо, що розмір плану стимулювання американської економіки, прийнятий в лютому 2009 року Конгресом, складе 787 мільярдів доларів.
 

Читайте також:

Антикризовий план Обами обвалив фондовий ринок

США відклали порятунок фінансової системи

Євро послабиться щодо долара

Долар доживає свої останні дні. Японія і Китай можуть обвалити його

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: