21 листопада 2020 року Bayadera Group відзначає 29-ту річницю від дня заснування компанії Новини компаній

Дата публікації
Перегляди
747
Поділитись:
WhatsApp
Viber
21 листопада 2020 року Bayadera Group відзначає 29-ту річницю від дня заснування компанії

2020-й рік ще не закінчився, проте ми вже готові поділитись результатами! Bayadera Group - залишається лідером алкогольного ринку України та одним з найбільших експортерів.

Наразі компанія - єдиний у країні виробник широкого спектру алкогольних продуктів, а саме виробництва горілки, коньяків, вин, вермутів та ігристого. Більше 30 національних брендів виробляють потужні підприємства холдингу: Національна Горілчана Компанія, що виробляє кращу зернову горілку, один з ключових українських виробників натуральних вин - Виноробня KOBLEVO на Миколаївщині та класичне коньячне виробництво - Миколаївський Коньячний Завод.

Bayadera Group з 2008 року утримує беззаперечне лідерство за обсягом реалізації на українському ринку горілки з часткою ринку більше 30% завдяки ТМ HLIBNY DAR, KOZAЦЬКА PADA, ПЕРША ГІЛЬДІЯ, ВОЗДУХ, ЯВОРА та ін.

Згідно з інформацією аналітиків, компанія Bayadera Group від минулої річниці 21.11.19 до 21.11.2020 виробила 36 818 648,150 літрів горілки. За офіційними даними САТ за січень-вересень 2020 року було вироблено горілки на 7,6% більше, ніж в 2019 р.

За період з листопада 2019-го по листопад 2020 відбулось суттєве розширення експортного напрямку та збільшення карти експорту до 45 країн. Україна представила національні бренди на африканському континенті: HLIBNY DAR, KOZAK, FIRST GUILD та CELSIUS у Танзанії, Уганді та Еритреї. Наразі експорт національних горілок активно просувається на ринках США, Китаю і Азії. За даними САТ у 2020 відбулось зростання експорту українського вина виробництва Bayadera Group – на 18,8 тис.дал у порівнянні з аналогічним періодом за 9 місяців 2019 року. Також холдинг входить в ТОП-3 по експорту горілки. Частка експорту горілки серед всіх експортерів у Bayadera Group - 17,3%.

Головне завдання холдингу на 2021 рік – розвиток напряму імпорту, де на сьогодні зафіксовано приріст у продажах – 40%, завдяки співпраці з британською компанією DIAGEO. За період з 1 січня 2020 року по 31 жовтня 2020 року кількість пляшок міцного алкоголю, який був імпортований Bayadera Group на територію України склав - 6 019 819 пляшок. Також вагомим досягненням став розлив алкогольних продуктів в Азербайджані, Туреччині й Узбекистані.

Одним з важливих стратегічних кроків компанії був запуск оптової мережі WINE WINE, що надала споживачам найкращу в країні ціну на імпортний алкоголь https://winewine.com.ua

Раді констатувати факт, що Bayadera Group займає 1 місце – за показниками переробки винограду. У 2020-му році на виноробні KOBLEVO зібрали та переробили більше 9,5 тисяч тон винограду. А виноградні угіддя підприємства на сьогодні складають більше 2 000 гектар виноградників та залишаються найбільшими в Україні.

За даними Державної фіскальної служби України холдинг Bayadera Group залишається найбільшим платником податків у алкогольній галузі. Залишаємось вірними високим стандартам виробництва та іміджу унікального експортера кращої української зернової горілки закордоном. 

Зростаємо та зміцнюємо економіку країни!

 Генеральний директор Bayadera Group – Корчинський Анатолій Миколайович

 

Дата публікації
Перегляди
747
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація