Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
35 українських підприємств отримали дозволи на експорт агропродукції до Молдови

Українські компанії постачатимуть молочну продукцію, м'ясні вироби, рибу та яйця.

Найближчим часом 35 українських підприємств, які виробляють продукцію тваринного походження, почнуть експорт до сусідньої Молдови. Такий дозвіл вони отримали після того, як їх перевірило Національне агентство безпеки харчових продуктів Республіки Молдова спільно з українськими спеціалістами.

"Дозволи отримали 19 підприємств-виробників молочної продукції, 11 виробників м'ясних продуктів, три - рибних, двоє – яєць та яєчних продуктів. Доступ до молдавського ринку відкриває широкі можливості для розвитку виробництва продукції тваринного походження та стимулює виробників підвищувати якість продукції і модернізувати виробництво. Отримання нашими підприємствами відповідних дозволів на експорт своєї продукції цього разу до Молдови підтвердило відповідність української продукції міжнародним нормам та стандартам, завдяки чому нам вдалося значно розширити ринки збуту і тим самим наростити експортний потенціал вітчизняного агросектору", - написав у Facebook міністр аграрної політики та продовольства України Олексій Павленко.

 

Новий рік починається з добрих новин - українські виробники постачатимуть продукцію на ринок Молдови!35 українських п...

Опубліковано Олексій Павленко 3 січня 2016 р.

У 2015 році лише три підприємства, що виробляють агропродукцію, мали доступ до ринку Молдови.

Нагадаємо, наприкінці минулого року десять українських виробників молочної продукції отримали дозвіл на експорт своєї продукції на ринок ЄС. Європейська комісія опублікувала остаточне рішення про включення українських компаній із виробництва молока і переробки молочних продуктів до офіційного списку затверджених експортерів у ЄС. Із 10 січня 2016-го ці підприємства зможуть поставляти продукцію до Європейського Союзу.

Залиште свій коментар

Вибір редакції