Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Мільйонам домогосподарствам в березні нарахують гроші на комуналку

Мільйонам домогосподарствам в березні нарахують гроші на комуналку

Гроші можна буде отримати на банківську картку.

1 березня українці зможуть отримувати гроші на комуналку від держави, адже починає діяти масштабна монетизація субсидій. Як повідомляється у сюжеті ТСН.19:30, гроші отримають майже чотири мільйони домогосподарств, яким нарахували виплати торік.

Оскільки в Україні досі такого не робили, чимало людей на таку допомогу від держави реальними грошима чекають із острахом та недовірою. У Кабміні закликають отримувачів субсидій повідомляти відповідні соціальні служби у випадку питань, що можуть виникнути на початку нового етапу. Однак у чергах уже тривають дискусії - конфіскують заощаджені гроші чи ні.

Відео В Україні стартує монетизація субсидій на комунальні послуги

Українці зможуть отримувати гроші на комуналку від держави. В Україні починає діяти масштабна монетизація субсидій. Гроші отримають майже 4 мільйони домогосподарств, яким нарахували субсидії торік. 

В Україні стартує монетизація субсидій на комунальні послуги

Проте слід зазначити, що людям, які отримують субсидії, не треба нікуди йти і нічого оформлювати, тому що гроші автоматично надійдуть пенсіонерам на їхні картки, незалежно від банку, в якому вони є клієнтами. Непенсіонерам радять з’явитись на перший раз до «Ощадбанку» з паспортом для отримання коштів, а перед цим бажано попередньо зареєструватися на сайті фінансової установи. В «Ощадбанку» також радять клієнтам для зручності відкрити особовий рахунок, щоб уже ці кошти зняти в банкоматах.

У Міністерстві соцполітики не знають, як українці відреагують на готівкову допомогу, і сподіваються лише, що будуть економити воду, газ та  світло і сплачувати вчасно. Втім, якщо борг буде перевищувати розмір у 340 гривень в оплаті комірного без поважної причини, уже наступний сезон боржник субсидії не отримає.

Кореспондент Світлана Березівська

Залиште свій коментар

Вибір редакції