46 млн. людей у світі ризикують опинитися за межею бідності

Економічна криза, яка призвела до максимального за останні 80 років зниження торговельного попиту, може також різко вплинути на добробут мільйонів людей.

Економічна криза може залишити цьогоріч за межею бідності 46 млн. людей в усьому світі.

Такі дані нової доповіді Світового банку, повідомляє газета Washington Post.

Основними причинами, які призводять до бідності населення, фахівці Банку називають скорочення робочих місць, зниження зарплат. Крім того, експерти говорять про зниження обсягів приватних інвестицій у ринки, які розвиваються. Порівняно з 2007 роком вони впали на 17%.

"Падіння попиту на Заході є найбільшим у світовій торгівлі за останні 80 років, а це призводить до зниження обсягів торгівлі в найбідніших країнах", - йдеться у доповіді Світового банку.

Експерти установи зазначають, що 94 зі 116 країн, які розвиваються, вже зіткнулися з уповільненням темпів економічного зростання.

Вони також припускають, що близько сотні держав "можуть постати перед проблемою державних і приватних боргів, загальний обсяг яких цьогоріч може сягнути 268 млрд. доларів". Втім, це ще не найгірший варіант, адже у разі ускладнення ситуації на ринках ця цифра, за даними СБ, може зрости до 700 млрд. доларів.

Читайте також:

Криза може обвалити світову торгівлю до 80-річного мінімуму

Опитування: третині українців не вистачає грошей на харчі

МВФ: фінансова криза докотилася до найбідніших країн світу

В Україні вже майже мільйон безробітних

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: