6,4 мільярда військового збору заплатили українці з початку року

Дата публікації
Перегляди
451
Поділитись:
WhatsApp
Viber
6,4 мільярда військового збору заплатили українці з початку року

Фото: УНІАН

Індикативні показники виконано на 114,4%.

Державна фіскальна служба повідомила, що протягом січня-вересня поточного року платники податків сплатили до державного бюджету 6,390 млрд гривень військового збору.

"Індикативні показники виконано на 114,4%. У вересні 2015 року до зведеного бюджету України надійшло 778,2 млн гривень військового збору, що становить 109,3% виконання індикативного показника", - йдеться у повідомленні.

Як відомо, військовий збір запроваджено із 3 серпня 2014 року. Його ставка складає 1,5% від об'єкта оподаткування.

Платниками збору є фізичні особи-резиденти, які отримують доходи як в Україні, так і за її межами, фізичні особи-нерезиденти, які отримують доходи в Україні, а також податкові агенти.

Для резидента об'єктом оподаткування збором є загальний місячний оподатковуваний дохід; доходи з джерела їх походження в Україні, які остаточно оподатковуються під час їх нарахування; іноземні доходи, отримані з джерел за межами України.

Об'єктом оподаткування нерезидента є загальний місячний оподатковуваний дохід з джерела його походження в Україні; доходи з джерела їх походження в Україні, які остаточно оподатковуються під час їх нарахування.

Наступна публікація