7 причин, чому Інтернет-покупки найзручніше отримувати в поштоматі Приватбанку Актуально

7 причин, чому Інтернет-покупки найзручніше отримувати в поштоматі Приватбанку

Отримувати товари через поштомат набагато зручніше і навіть вигідніше.

Клієнти провідних українських Інтернет-магазинів тепер можуть замовляти доставку своїх товарів безпосередньо в поштоматі Приватбанку - це можна зробити на сайті магазину, або ж обрати найближчий поштомат в переліку точок доставки поштових компаній.

Як стверджують у банку, отримувати товари саме через поштомат набагато зручніше і навіть вигідніше, ніж в офісі поштової компанії.

1. Сьогодні в Україні працює понад 1 400 поштоматів Приватбанку у відділеннях банку і торгових центрах. Найближчий поштомат, напевно,розташований поряд із Вашим будинком або офісом. А до кінця року мережа поштоматів ще збільшиться - поштовий сервіс самообслуговування працюватиме в кожному українському місті чи селищі.

2. Зручний час отримання посилки з товаром можна вибрати самому. Режим роботи поштоматів залежить тільки від графіка роботи банківського відділення або торгового центру. Як правило, посилку в поштоматі можна забрати під час обідньої перерви або одразу після роботи.

3. Поштомати - не люди. Їм не потрібно обідати, вони працюють без перерв і завжди в гарному настрої. До поштоматів майже ніколи не буває черг, отримати куплений в Інтернеті товар тут можна швидше і комфортніше.

4. Броньована комірка поштомата, яку, крім Вас, не зможе відкрити більше ніхто - це гарантія безпеки доставки товару та його збереження. Технології, які ми використовуємо, дозволяють гарантувати безпеку отримання посилок.

5. Отримати посилку в поштоматі - це сучасно і модно. Причому користуватися поштоматами також просто, як звичним нам всім банкоматом.

6. Поштомат обов'язково повідомить Вам, коли товар чекатиме на вас на місці. Коли посилка доставлена в поштомат, одержувач бачить SMS-повідомлення і електронний лист email, після чого може забрати відправлення, підтвердивши свою особистість через термінал самообслуговування за допомогою платіжної картки Приватбанку або ввівши номер телефону на сенсорному екрані.

7. Отримуйте і сплачуйте одночасно. Заплатити за доставку товару або сплатити його вартість накладеним платежем одночасно з відкриттям комірки у поштоматі. Для цього навіть не потрібна готівка - оплатити доставку можна в терміналі самообслуговування пластиковою карткою або, на крайній випадок, готівкою. Весь процес оплати і отримання посилки займе не більше хвилини.

Наступна публікація