Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
70% багатоповерхівок потребують утеплення і термомодернізації – Зубко

В Україні створять Фонд енергоефективності.

Лише третина багатоповерхівок в Україні не потребує термомодернізації. У решті – майже 70% – потрібно утеплити стіни, замінити вікна чи двері, провести модернізацію систем опалення та гарячого водопостачання, встановити індивідуальне опалення тощо.

Про це сьогодні, 23 червня, під час Форуму з енергоефективності в Києві сказав міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадій Зубко, передає УНІАН.

"На сьогодні термомодернізації підлягає 70% нашого житлового фонду", – розповів Зубко.

Термомодернізацію потрібно провести приблизно у 40 тис. багатоповерхівок. Насамперед її потребують будинки 1971-1980 років забудови. По всій Україні їх налічується більш як 18 тисяч, зазначають фахівці Мінрегіонбуду. Не настільки критичними є справи в будинках 1981-1990 років забудови. Загалом таких будинків по Україні 22,3 тисячі.

Зазначимо, що 2017 року в Україні повинен почати працювати Фонд енергоефективності. Ця структура має акумулювати до 20 млрд грн від міжнародних донорів, держбюджету та приватних інвесторів. Кошти спрямують на заходи з енергоефективності.

Залиште свій коментар

Вибір редакції