70% українців не можуть виплачувати кредит

Близько 70% українців частково або повністю не виплачують кредит, тому що з економічних причин просто не мають такої можливості.

Серйозні проблеми з погашенням кредитів, особливо валютних, є сьогодні у 3 млн українців.

Про це заявив голова Асоціації антиколекторів і правозахисників України "Ваша Надія", головний координатор "Першого всеукраїнського з'їзду споживачів фінансових послуг" Федір Олексюк, повідомила Ліга.

За словами Олексюка, сьогодні в Україні 12 млн громадян є клієнтами різних фінансових організацій. З них 10 млн – вкладники, 4 млн – позичальники. При цьому близько 70% позичальників частково або повністю не виплачують кредит, тому що з економічних причин просто не мають такої можливості.

Олексюк зазначив, що ситуація з поверненням кредитів в Україну "просто страшна": за даними асоціації, 30% звернень позичальників до антиколекторів стосуються корупції з боку посадових осіб банків.

"Згідно з останніми опитуваннями, близько 90% респондентів сказали, що вони або не довіряють, або не хочуть нічого спільного мати з кредитами. Це страшні речі. Весь світ, фактично, живе в кредит, і кредит – це добре. Ставлення до позичальників і до того, як вони захищені ... звичайно, вимагає дуже серйозних змін ", - підкреслив Олексюк.

Читайте також:

З 8 березня боржників банків виселятимуть з квартир і не пускатимуть за кордон

На кожному киянинові висить борг у 430 доларів

Уряд відмовився компенсувати селянам "дорогі" кредити

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: