8 мільйонів українців не платять податки

Офіційно кількість людей, які платять податки, становить 14 мільйонів, при тому, що кількість економічно активного населення складає 22 мільйони.

 В Україні економічно-активного населення 22 мільйони чоловік, при цьому податки платять тільки 14 мільйонів. Про це заявив виконавчий віце-президент Конфедерації роботодавців України Олексій Мірошниченко.

"У нас офіційно кількість людей, які платять податки, становить 14 мільйонів чоловік, при тому, що у нас економічно активного населення 22 мільйони. Де 8 мільйонів?", - задався питанням Мірошниченко.

Нагадаємо, нещодавно в Держцентрі зайнятості зазначили, що з прийняттям нового Податкового кодексу тіньова зайнятість у країні зросла у два рази.

Днями президент Віктор Янукович спростував інформацію про те, що влада не виконує обіцянку щодо запровадження податкових канікул для малого і середнього бізнесу.

"В законі (новому Податковому кодексі – ред.) ми виписали, що з 1 квітня 2011 року і до 1 січня 2016 року будуть введені податкові канікули для малого і середнього бізнесу", - відмітив він.

У той же час зазначимо, що, за словами експертів, прийняття нового Податкового кодексу спонукає багатьох підприємців закривати свою справу.

Читайте також:

Податківці перейшли на автоматичне відшкодування ПДВ

Іноземні інвестори позитивно оцінюють Податковий кодекс

В Україні вводиться податок на флешки, диски та принтери

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: