Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

90-метрові яхти та будинки престарілих. Де живуть і що мають світові мультимільйонери

В Україні нарахували 374 мультимільйонера.

Компанія Knight Frank представила результати докладу щодо кількості мультимільйонерів у різних країнах світу.

Мультимільйонерами вважаються люди, які мають статки на суму у понад 30 мільйонів доларів.  В Україні таких нарахували 374 людини, тоді як у Росії кількість товстосумів більша учетверо  – 1500.

Лідером за кількістю мультимільйонерів у всьому світі виявилися Сполучені Штати Америки – 47 127. У Європі найбільше багатіїв нарахували у Німеччині (14 047) та Великій Британії (12 559).

В Азії перша сходинка дісталася Японії – 18 534.

Майже половина усіх світових товстосумів – 45% - володіють яхтами довжиною у 30-40 метрів. Такі "невеликі" за мільйонерськими мірками судна мають представники Африки, Азії, Австралії та Європи. Схильність до гігантоманії проявляють багатії з Латинської Америки – вони володіють яхтами у довжину понад 90 метрів (4% від загальної кількості).

Не гребують світові товстосуми і перельотами на приватних літаках. За кількість приватних джетів лідирує Північна Америка (13 585), на другій позиції Європа, РФ та СНД (2879), а замикає трійку Латинська Америка (718).  Найбільші приватні борти, що вміщують більше 10 пасажирів, найчастіше купляють багатії із Середнього Сходу (72%), тоді як Північно-Американські мультимільйонери найменше користуються великими приватними літаками (29%).

Вкладають гроші мультимільйонери здебільшого у нерухомість. 35% купують собі квартири, ще 29% - офіси. Примітно, що 2% товстосумів витрачають гроші на будинки для старих людей.

Більше подробиць дивіться в інфографіці на ТСН.ua

Мапа мультимільйонерів, мільйонери, інфографіка
ТСН.ua

 

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції