Абрамович вибув з трійки найбагатіших людей Росії

Сумарний капітал російських мільрдерів першої десятки рейтингу склав 182 млрд доларів, що на 30% більше торішніх 139 млрд мільярдів.

Мільярдер Роман Абрамович уперше не потрапив в трійку найбагатіших людей Росії, повідомляє журнал "Финанс".

Рейтинг російських мільярдерів буде опублікований 14 лютого.

Криза закінчилася, але узяті ще не усі докризові максимуми: сумарний капітал першої десятки рейтингу склав 182 млрд доларів, що на 30% більше торішніх 139 млрд мільярдів. Три роки тому "Финанс" зафіксував у топ-10 рекордні 221 млрд мільярд.

Хоча такого бурхливого росту, як минулого року, чекати доведеться ще довго, нинішній результат теж можна назвати дуже гідним. Спрацювали два чинники: по-перше, усю другу половину року тривав ріст фондового ринку, що відбилося на оцінках капіталу мільярдерів.

По-друге, переповнені грошима банки охоче кредитують викупи бізнесу, які, як правило, проходять зі значною премією за контроль.

Усього в рейтингу бере участь 500 чоловік, чий стан перевищує 160 млн доларів (на 10 млн вище за докризовий поріг) і це перший рекорд.

Росіян, стан яких більше 1 млрд доларів виявилося 114. І це другий рекорд, оскільки в передкризовому рейтингу 2008 року таких було лише 101.

Для попадання в топ-10 знадобився капітал в 10, 9 млрд доларів (9, 95 млрд в 2010 році).

Читайте також:

Forbes склав рейтинг найдорожчих покупок олігархів у 2010 році

Роман Абрамович вивіз "Современник" на перші гастролі до Лондона

Бен Стіллер стане Дідом Морозом для сина Абрамовича

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: