Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Абромавичус визначив найслабші місця "Укроборонпрому"

У концерні працюють спеціалісти, які вміють продавати продукцію на світових ринках.

Слабкими місцями концерну "Укроборонпром" є закупівлі, фінанси і юридичну сферу. Про це голова наглядової ради державного концерну Айварас Абромавичус повідомив в ефірі Радіо "НВ", пише УНІАН.

За його словами, "Укроборонпром" посідає приблизно 80 місце у світі за обсягом виробництва озброєнь і не є сучасною компанією. "Укроборонпром" - не в тому стані, в якому, ми хотіли б його бачити, це не сучасна компанія: з управлінських підходів, з набору продукції, за розміром інвестицій в основні засоби. Все досить застаріло. Ми втратили частину традиційних ринків, на які продавали частину продукції", — сказав він.

Він зазначив, що в концерні є люди, які вміють продавати продукцію на світових ринках, які володіють іноземними мовами і вивчили місцеву культуру.

Нагадаємо, журналісти-розслідувачі оприлюднили масштабне розслідування про корупцію і розкрадання в оборонному комплексі України. За даними журналістів, до схеми виведення з української оборонки сотень мільйонів гривень причетний друг і партнер Порошенка, ексчлен Ради національної безпеки і оборони Олег Гладковський, його 22-річний син Ігор і гендиректор "Укроборонпрому" Павло Букін. Оприлюднили секретну переписку учасників злочинної схеми, внутрішні документи, докази домовленостей про хабарі. Розмір розкрадання становить не менше 250 мільйонів гривень. Антикорупційне бюро відкрило кримінальне провадження, а Гладковського звільнили з РНБО.

Експрезидент України Петро Порошенко після оприлюднення журналістського розслідування увів в дію рішення РНБО про реформування оборонно-промислового комплексу та підвищення рівня прозорості виконання державного оборонного замовлення.

11 липня цього року Абромавічус очолив наглядову раду концерну. Наразі головним завданням він визначив проведення аудиту міжнародними експертами, вартість якого складає понад 32 млн грн.

Відео У Києві активісти вкотре вимагали покарати винних у скандалі в "Укроборонпромі"

Цього разу молодики "Нацкорпусу" та "Нацдружин" вирішили відвідати максимальну кількість державних установ. Пікетували під СБУ, Генпрокуратурою,  Міністерством внутрішніх справ і наостанок - скандували "Корупціонерів за ґрати" під Адміністрацією президента.  

У Києві активісти вкотре вимагали покарати винних у скандалі в "Укроборонпромі"

Залиште свій коментар

Вибір редакції