"Абсолютно реальний показник": Гройсман назвав суму середньої зарплати в Україні, яку прагнуть досягти до 2021 року

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

За його словами, уряд буде робити все для виконання цього завдання.

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман заявив, що уряд прагне до 2021 року підняти середню зарплату в країні до 620 доларів.

Про це він написав у своєму Twitter.

"Уряд має чіткий орієнтир щодо середньої зарплати в Україні на 2021 рік. У доларовому еквіваленті це $620 – абсолютно реальний показник, який допоможе збільшити мотивацію українців працювати на власну економіку", - повідомив Гройсман.

Він також зазначив, що прагне розвивати середній клас в Україні.

"Для мене принципово, щоб в Україні був розвинений середній клас, до якого має належати український вчитель, лікар, робітник. У найближчі роки будемо робити все, щоб виконати це завдання", - підкреслив прем’єр.

Нагадаємо, середня номінальна заробітна плата штатного працівника в Україні в березні 2019 року зросла порівняно з березнем минулого року на 22,1% - до 10 237 грн. Держстат зазначає, що середня номінальна заробітна плата штатного працівника в Україні в березні цього року в 2,5 раза вища мінімальної заробітної плати, яка становить 4173 грн. Показник середньої зарплати в Києві за підсумками березня становив 16 207 грн.

ВідеоЯк змінилася зарплата українців та наскільки подешевшав борщ – економічні новини

Національний банк України встановив такі курси валют: долар коштує 26,86 грн, а євро – 30,57 грн. У Держстаті назвали середню зарплату у січні 2019 року. В Україні змінилися норми освітлення приміщень та обвалилися ціни на овочі "борщового набору".

Як змінилася зарплата українців та наскільки подешевшав борщ – економічні новини

Залиште свій коментар

Вибір редакції