Adidas випустить кросівки за один євро

Нобелівський лаурает Мухаммад Юнус спільно з німецькою компанією Adidas розробили соціальний бізнес-проект для бідних країн.

Німецька компанія Adidas планує розпочати виробництво так званого "одноєврового" взуття" для населення країн третього світу.

"Чи будуть кросівки насправді коштувати один євро або будуть дорожчими, поки не вирішено. Проте інформація про те, що компанія Adidas має намір спільно з лауреатом Нобелівської премії Мухаммадом Юнусом запропонувати на ринку таке взуття, відповідає дійсності", - заявив представник компанії Ян Рунау.

Виробництво дешевого взуття планується здійснювати в рамках так званого "соціального бізнес-проекту", згідно з яким товар продається за ціною собівартості, тобто покривається лише вартість матеріалу і виготовлення.

Пілотним проектом, який стартує в 2010 році, передбачено, що спершу буде виготовлена партія спортивного взуття за доступними цінами для мешканців Бангладеш. Відповідний протокол про наміри вже підписаний керівництвом Adidas-Gruppe.

Поки що залишається відкритим питання, чи буде таке спортивне взуття Adidas мати фірмовий логотип фірми у вигляді знаменитих трьох смужок. Цілком можливо, що в рамках реалізації проекту виробники взагалі відмовляться від використання торгової марки.

Ініціатором проекту виступив Мухаммад Юнус - лауреат Нобелівської премії "за зусилля з економічного і соціального розвитку і боротьбі з бідністю". Мета проекту - забезпечити населення бідних регіонів товарами, які вироблятимуться на місці і продаватимуться за доступною ціною. Таким чином, це сприятиме і створенню додаткових робочих місць в бідних країнах.

Читайте також:

У Франції винайшли "антикризове" шампанське

Данія прирівняє жирні продукти до сигарет

Терористи вигадали нову зброю - "кросівки смертника"

Adidas і Puma помирились після 60 років ворожнечі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: