Адміністрація Януковича не зацікавлена в об’єднанні "Нафтогазу" і "Газпрому"

Глава Адміністрації президента пояснив, що таке злиття не матиме для Україні вигоди.

Сергій Льовочкін
УНІАН
Сергій Льовочкін
Українська влада поки не зацікавлена у злитті "Нафтогазу" і "Газпрому". Про це повідомив глава Адміністрації президента Сергій Льовочкін.

Нагадаємо, ідею об'єднати двох монополістів висловив прем'єр-міністр Росії Володимир Путін. Микола Азаров на таку пропозицію зауважив, що принципи злиття важко виробити, оскільки активи "Газпрому" мінімум у 16 разів більше за "нафтогазівські".

"Злиття, як каже Ринат Ахметов, - це добре у разі, коли один плюс один дає три. А коли один плюс один дає півтора - це погане злиття", - заявив Льовочкін.

Аналогічна ситуація і з можливим об'єднанням "Енергоатому" з "Росатомом". "Коли буде три, тоді кооперація можлива. Формула проста: синергія повинна давати додану вартість", - вважає глава Адміністрації президента.

"А якщо її немає, і плюс до усього додаються різного роду складності, тоді це злиття не найцікавіше", - підсумував Льовочкін.

Нагадаємо, президент Віктор Янукович після пропозиції об'єднати "Нафтогаз" з "Газпромом" заявив, що вважає необхідним врахувати також інтереси Євросоюзу при обговоренні можливого об'єднання НАК "Нафтогаз України" і російського "Газпрому", і об'єднувати тільки за принципом 50 на 50.

Натомість лідери опозиції заявляють, що можливе об'єднання компаній погрожує втратою Україною державності.

Читайте також:

Яценюк розповів, що ховається за заявами про об'єднання "Газпрому" та "Нафтогазу"

Росія готова створити СП на базі "Газпрому" і "Нафтогазу"

Янукович: об'єднання "Нафтогазу" і "Газпрому" неможливе

Мєдвєдєв поки не збирається об'єднувати "Газпром" з "Нафтогазом"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: