Адміністрація Януковича зобов'язала переписати Податковий кодекс

Ірина Акімовазаявила, що проект Кодексу має багато недоробок, пов'язаних з посиленням адміністративного тиску на бізнес, посиленням можливості корупційних проявів, відсутністю прозорості у відносинах між податковими органами іплатниками.

Адміністрація президента закликає допрацювати нинішню редакцію проекту Податкового кодексу. Про це на брифінгу повідомила перший заступник глави Адміністрації Ірина Акімова.

"Дуже багато недоробок, пов'язаних з досить серйозними речами - посиленням адміністративного тиску на бізнес, посиленням можливості корупційних проявів, відсутністю належної прозорості у відносинах між податковими органами і платниками податків", - сказала вона.

Акімова не змогла спрогнозувати, коли буде прийнятий Податковий кодекс, відмітивши при цьому, що поспішати із затвердженням нового закону не варто.

"Поспіх потрібний тільки при полюванні на бліх", - відмітила вона.

При цьому, за її словами, пропозиції президента Віктора Януковича до проекту Податкового кодексу будуть готові вже до кінця дня 25 червня.

Нагадаємо, що 17 червня Верховна рада 247 голосами прийняла Податковий кодекс в першому читанні.

15 червня розроблений Кабінетом міністрів проект Податкового кодексу був зареєстрований в Раді під N6509.

Напередодні заступник глави партії "Сильна Україна" Олександра Кужель заявила, що лідер партії Сергій Тігіпко готовий піти у відставку з посади віце-прем'єр-міністра у разі прийняття Верховною радою Податкового кодексу без доопрацювання з урахуванням пропозицій бізнесу.

Читайте також:

Розпочався збір підписів проти Податкового кодексу Азарова

Новий Податковий кодекс: вторгнення в квартири і допит свідків

Азаров назвав редакцію Податкового кодексу досконалою

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: