Адвокатка Козаченко звинуватила ексчиновника Андрія Волкова в захопленні понад 35 об'єктів нерухомості в Києві

Адвокатка Козаченко звинуватила ексчиновника Андрія Волкова в захопленні понад 35 об'єктів нерухомості в Києві

Фото: УНІАН

Ексчиновник, а нині глава ФК "ІнвестоХіллсВеста" Андрій Волков в змові з посадовими особами Фонду гарантування вкладів фізосіб і приватним нотаріусом захоплює приватний бізнес і незаконним шляхом заволодіває столичною нерухомістю.

Про це стверджує в блогу для Цензор.net адвокатка Тетяна Козаченко.

Козаченко повідомила, що його нібито спільниками виступають уповноважена Фонду гарантування вкладів фізосіб Світлана Грошова і приватний нотаріус Максим Юдін.

Так, протягом останніх двох тижнів нотаріус Юдін в позасудовому порядку нібито стягнув на користь групи Андрія Волкова понад 35 об'єктів нерухомості. Наприклад, будівлі за адресою: Київ, вул. Івана Мазепи, 10 В і Г, площею 1468,50 кв.м, а також будівля на вул. Кирилівській, 69-В, площею 5760,7 кв.м.

За даними Тетяни Козаченко, в сферу інтересів Волкова переважно входить нерухомість, яка раніше була в іпотеці або мала інших власників. Адвокат описала схему, за якою відбувається захоплення. Група осіб одержує право представляти інтереси попереднього власника або іпотекодержателя. Далі подають нотаріусу неправдива заява про втрату оригіналів документів і замовляють дублікати договорів права власності або іпотеки. Ці дублікати передаються "чорному" реєстратору для внесення змін до держреєстру. "Після відновлення запису про іпотеку в реєстрі, нотаріус здійснює стягнення неіснуючого боргу за рахунок вартості нерухомості на ім'я рейдера. Вуаля, тепер рейдер стає новим власників вашої нерухомості замість вас", — пояснила Тетяна Козаченко.

Далі об'єкт "відбілюють": переоформлюють право власності на наступного "власника" і захоплюють фізично за допомогою відповідних фірм. "Новий" орендар як вже законний власник викине вас з об'єкта або заблокує вхід в нього, якщо буде потрібно то і зі спецефектами: тітушки, "фірмами охорони" або міцними і сильними "співробітниками" орендаря", — пише адвокат.

Вона зазначила, що Мін'юст, правоохоронні та органи контролю фінансового ринку дивляться на дії Волкова "крізь пальці". "Про яку інвестиційну привабливість може йтися, якщо інвестори наймають юридичні компанії для проведення юридичного аудиту, ті все перевіряють і дають висновки про прозорість і законність здійснення інвестицій. А потім на сцену виходять колишній державний чиновник 3-го рангу, діючі чиновники ФГВФО, нотаріуси, що мають ліцензію Мін'юсту і, ставлячи себе вище закону, позбавляють інвесторів власності. Президент України перетворюється зі своїми "інвестнянями" в загоничі, який привертає інвесторів для того, щоб рейдери обібрали їх, як "липку", — пише адвокатка.

Наступна публікація