Аеропорт в Жулянах віддадуть в приватні руки на 49 років

На такий крок владу штовхнула відсутність грошей на добудову пасажирського терміналу до Євро-2012.

Київрада оголосила конкурс на право оренди комплексу будівель, які перебувають на балансі комунального підприємства "Міжнародний аеропорт "Київ" (Жуляни). До переліку об'єктів входить сам аеропорт і ще близько 10 адміністративних приміщень.

Стратегічний для міста об'єкт віддається в приватні в руки без зайвого галасу. Про конкурс, що готується, можна дізнатися лише з невеликого оголошення в одній з муніципальних газет, яке з'явилося тиждень тому. Причому для реєстрації заявок учасників відводяться стислі терміни. Документи можна подавати до кінця цього тижня (4 червня 2010 року).

Гендиректор "Міжнародного аеропорту "Київ" Денис Костржевський підтвердив, що місто має намір здати в оренду майно, яке дозволить переможцеві конкурсу вести діяльність аеропорту. За словами керівника аеропорту, піти на такий крок владу змусила відсутність грошей на добудову пасажирського терміналу до Чемпіонату Європи з футболу, який відбудеться в Україні в 2012-му. Орієнтовна сума, яка потрібна для будівництва терміналу, - 200 млн грн. На ці гроші має бути побудований дворівневий термінал площею 12 тис. кв.м.

Незважаючи на дефіцит часу, готовність брати участь в конкурсі з оренди аеропорту "Жуляни" вже виявили дві невідомі на авіаринку компанії. Перша з них - "Мастер-Авиа". Інформацію про неї у відкритих джерелах знайти неможливо. Друга — "Юридична фірма Ес енд Пі".

"Нескладно встановити її зв'язок з Василем Хмельницьким, відомим бізнесменом, який раніше мав стосунок до меткомбінату "Запоріжсталь", а зараз активно розвиває свій бізнес в столиці. Кілька років тому юрфірма "Ес енд Пі" була співзасновником ТОВ "Торговий дім "Запоріжсталь". Її частка в статутному фонді ТОВ дорівнювала 33,1%. До того ж Хмельницький - друг і у минулому партнер по бізнесу нинішнього гендиректора аеропорту Дениса Костржевського.

Читайте також:

Черновецький: фінал Євро-2012 відбудеться в Києві

У Львові розгорівся міжнародний скандал через авіаперевезення

Ющенко вимагає від Черновецького фінал Євро-2012

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: