Африканці зацікавились українськими маршрутками

Автобуси української корпорації "Богдан" зацікавили міністра МЗС Габону.

Республіка Габон (Центральна Африка) зацікавлена в постачаннях легкових і легких комерційних автомобілів, а також автобусів, що випускаються корпорацією "Богдан".

Як повідомив прес-секретар корпорації "Богдан" Сергій Красуля, питання можливості постачання автотехніки корпорації обговорювалися в середу в ході зустрічі керівництва корпорації з делегацією Габона на чолі з міністром закордонних справ Полемом Тунгою.

Крім того, обговорювалася також можливість подальшого продажу конструкторської документації і технологій для організації зборки автобусів на території республіки Габон.

"Сторони доки не підписали ніяких документів, але досягли домовленості про те, що подальша робота в цьому плані вестиметься через МЗС", - відмітив Красуля.

Як повідомлялося, міністр закордонних справ Габона Тунги уперше в історії українсько-габонських відносин відвідав Україну і провів переговори з українським колегою Костянтином Грищенком, у ході яких були визначені кроки подальшої активізації політичного діалогу з метою виведення співпраці на якісно новий рівень.

Читайте також:

Тігіпко: держава має підтримати вітчизняний автопром замовленням і дешевими кредитами

В Україні зросли продажі автомобілів

Україна – найгірша у світі за темпами падіння автовиробництва

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: